Popraw sylwetkę przed latem, zacznij jeździć na rowerze!

Dużymi krokami zbliża się ciepły sezon, długo oczekiwana przez dni nieprzerwanie wypełnione mrozem i prószącym białym puchem. Jest to czas, jaki daje wytchnienie, ulgę i pozwala w końcu zapomnieć o trudach przedzierania się przez zaspy, psujących się samochodach i epidemii chorób. No a do tego wreszcie rozbudzą się krzaki i kwiaty, poczną tu i tam świergolić ptaki, a niebawem nie trzeba będzie mieć nakrycia głowy żeby zachować zdrowie. Da się w końcu pokazać trochę ciała…

I tu u niektórych mogą zaczynać się obawy. Niektórzy nie próżnowali w czasie zimy, także w mrozy i nieustające opady dbając o kondycję ciała – tak zostali wychowani lub sami nauczyli się na własnych błędach w poprzednich sezonach – ale są i ci, którzy z postępującego lenistwa albo przejściowej, sezonowej depresji nie byli w stanie zrobić nic, co obecnie zaprocentowałoby sylwetką i wydolnością. A idzie wiosna, potem lato, wypady na plażę, a kto wie, może też wakacyjne romanse, wypady z partnerką lub partnerem, wiele atrakcji. Trzeba jednak sobie w tej kwestii pomóc, choć tygodni coraz mniej.

SPORT SHOP

Źródło: Sport-shop.pl

Najłatwiejszym, bardzo efektywnym i ekonomicznym sposobem na zyskanie odrobiny kondycji, frajdy, i paru całkowicie praktycznych korzyści, jest rower, sprzęt znany od wielu lat, obecnie będący w pełni chwały i nadal zyskujący na popularności. Wszystkich rodzajów rowery górskie, rowery sportowe, rowery miejskie pozwalają na satysfakcjonującą aktywność, zwiedzenie własnego miasta od odrobinę innej perspektywy niż dotąd, nieskomplikowany transport drobnych zakupów i innych drobiazgów w plecaku czy sakwach, no i rzecz, która ciekawi licznych najbardziej: poprawienie wydolności tlenowej, zgubienie w niedługim czasie paru nadprogramowych kilogramów, jakie w czasie zimy pojawiły się w okolicach talii, zbudowanie miłej dla oka muskulatury. Mimo że na rowerze pracują przede wszystkim nogi i to one najprędzej zyskają w cudzych oczach, generalna zawartość tłuszczu w organizmie błyskawicznie spadnie, a przy tym zyska cała sylwetka, o ile przez kilka miesięcy postanowimy nie próżnować.

W każdym większym i małym mieście istnieje na pewno salon z rowerami z prawdziwego zdarzenia. Są w nich dostępne polskie i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i kilka innych. W asortymencie znajdzie się także świetna na wiosenną, często kapryśną pogodę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).