Ile kosztuje smaczny obiad w Wietnamie oraz dlaczego warto zwiedzić ten kraj?

Czy wiesz, że istnieje pewien piękny Azjatycki kraj, w którym w jego płn. części są cztery (podobnie jak w naszym kraju ) pory roku, ale w południowej już wyłącznie 2? Należą do nich (tak jak w Kambodży i w Tajlandii) pory sucha i deszczowa.

Internet

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kraj, o jakim mowa w niniejszym tekście to śliczny i pełny zielonych wzgórz Wietnam. Jego północną część dobrze jest zwiedzać od kwietnia do października, ponieważ zimy potrafią w tamtym miejscu być podobnie zimne jak w naszym kraju.

Czy posty stworzone na tej witrynie powierzchnie biurowe warszawa całkowicie Cię uradowały? Sądzimy, że tak. Ale, jeśli masz ochotę więcej, to najedź tu.

Jeżeli natomiast pragniemy zwiedzić południową część tego kraju, to możemy to zrobić niemalże o każdej porze roku. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób można by się tam dostać, to należałoby wspomnieć, że najbardziej wygodnie byłoby to zrobić samolotem z któregoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obie strony) powinna wynosić około. dwa tysiące złotych. Naturalnie można się tam dostać z przesiadkami przez przykładowo Tajlandię, wtedy (przy korzystaniu z tak zwanych niedrogich linii lotniczych) można za podróż do Wietnamu zapłacić jeszcze mniej. Jeśli idzie o podróżowanie po obszarze tego kraju, to niezwykle popularne są pociągi i autobusy. Można by także skorzystać z niezwykle tam słynnych skuterów oraz motocykli.

autobusy

Autor: Graci Camiña
Źródło: http://www.flickr.com
wietnam

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Warto dodać, że będąc w Wietnamie nie musimy mieć też najmniejszych kłopotów ani ze znalezieniem dobrych miejsc motelowych ani ze znalezieniem dobrych oraz niedrogich barów. Należałoby wspomnieć, że w tym kraju targowanie się jest na porządku dziennym i tym samym, jest w tzw. dobrym tonie.

Nocleg w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje ok. dziesięciu USD amerykańskich, z kolei za przeciętny posiłek zapłacimy ok. dwóch dolarów.

Jeżeli uważasz, że opisywany tu tekst jest interesujący oraz poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a odnajdziesz więcej informacji Pościel satynowa.

Naprawdę warto zwiedzić ten piękny kraj chociażby dla jego przepięknych krajobrazów.