Gdzie pojechać na wakacje?

Frapujesz się dokąd w tym roku pojechać na wakacje? Nasza propozycja to Dominikana.
Nie bez powodu jest ona zwana Perłą Karaibów. Wzdłuż jej wybrzeży ciągną się przecudowne plaże, uznawane za jedne z najładniejszych na świecie, w głębi lądu zaś czekają na obieżyświatów górskie szczyty i piękne wodospady.

Dopełnieniem naturalnego piękna kraju jest długa oraz przebogata historia, którą możemy odkryć zwiedzając stare miasta, zabytkowe fortece czy też karaibskie wioski.
na wesele

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dominikana jest drugim co do wielkości państwem na Morzu Karaibskim, zajmującym blisko 2/3 powierzchni Haiti.

Zgromadziliśmy w tym miejscu ciekawe dane, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się czegoś dodatkowego obejrzyj więcej tu (https://www.eccotravel.eu/mauritius/) naszych stron.

Jest to najstarsze państwo obu Ameryk. Odkryta została przez Krzysztofa Kolumba już w 1492 r. Każdy znajdzie w tej okolicy dla siebie idealną formę relaksu. Można cieszyć się odpoczynkiem na rajskich wybrzeżach, zagrać w golfa na najpiękniejszych polach golfowych lub ponurkować, admirując fascynujący podwodny świat. Na północy państwa w regionie Puerto Plata turyści mają okazję przejechać się starą kolejką do Mount Isabel del Torres a także zobaczyć, w jaki sposób wytwarza się rum. Dalej na wschód odnajduje się Półwysep Samana, w którym to miejscu czas upływa jakby wolniej zaś plaże są mniej odwiedzane. Wschodni kraniec wyspy to Punta Cana z ślicznymi wybrzeżami ciągnącymi się od Bavaro do Uvero Alto. Tutaj znajdują się nie jedynie komfortowe hotele, ale również bezmiar klubów, restauracji i straganów.

Południe oczaruje turystów regionem La Romana, uwielbianym przez rodowITych mieszkańców.

Czy pasjonuje Cię podobna tematyka? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik i zdobądź pomocne info (http://warynski.pl/inwestycje/inwestycje-mieszkaniowe/stacja-kazimierz/) również na podobnej stronie.

Pomyśleć, że całe to bogactwo mieści się w kraju nieomal siedem razy mniejszym niż kraj nad Wisłą! Wyjazdy na wakacje z Niemiec faktycznie się opłacają. Dominikana z Niemiec to jest to.