Zabawy na wieczór panieński

Kiedy dowiadujemy się, że nasza znajoma ma zostać żoną cieszymy się, bo to przecież bardzo pozytywny czas w życiu danej osoby. Czujemy radość, bo na pewno będziemy zaproszone na ślub i imprezę weselną, ale również przed tym będziemy na wieczorze panieńskim. To rzeczywiście ekstra impreza, jeśli świadkowa będzie naprawdę bardzo dobrze znała przyszłą pannę młodą.

Wieczór panieński

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jest bardzo dużo możliwości na zorganizowanie takiego wieczoru, ale nieważne czy postawimy na przyjemny piknik za miastem czy pójdziemy na imprezę w klubie zawsze powinny być przygotowane jakieś zabawy na wieczór panieński. Można wybrać gotowe gry, które wystarczy znaleźć w Internecie, ale możemy również wziąć pod uwagę to, by zorganizować coś samodzielnie. Można pomyśleć o quizie z pytaniami, na które odpowiadał przyszły pan młody, zobaczymy czy przyszła małżonka myśli podobnie jak jej wybranek.

To niesamowicie fajna zabawa. Oczywiście to tylko pomysł, a tych jest bardzo dużo. Możemy pokazywać zdjęcia z częściami ciała kilku osób i panna młoda będzie musiała wskazać na te, które należą do jej partnera. Tego typu zabawy są świetne, kiedy postanowiłyśmy spędzić wieczór panieński w mieszkaniu, gdy wyruszamy do klubu powinnyśmy zrobić inny zestaw zadań. Przykładowo możemy powiedzieć, żeby panna młoda tańczyła w kółku z sześcioma mężczyznami albo żeby założyła któremuś krawat i również z nim zatańczyła. Do tego, by narysowała szminką na koszuli któregoś chłopaka serduszko lub zostawiła ślad swoich ust.

Szaleństwo wieczoru panieńskiego
Jeżeli uwielbiamy imprezować, to na pewno wieczór panieński okaże się dla nas idealną sprawą. Gorzej, gdy nie lubimy za bardzo tańczyć i imprezować, wtedy najlepiej by wszystko, czyli zabawa pod nazwą wieczór panieński, odbywała się w mieszkaniu. A tu bardzo dużo zależy od osoby wybranej na świadkową. To ona organizuje całą imprezę, jeżeli nie za bardzo mamy świadomość, w jakim klimacie miałby się odbywać wieczór panieński przyszłej panny młodej to naprawdę warto ją o to zapytać, żeby potem nie było nieporozumień.

Warto wymyślić zabawy na wieczór panieński by było naprawdę fajnie dla przyszłej żony. Oczywiście pozostałe koleżanki też mają się dobrze bawić, ale najistotniejsze jest by to narzeczona świetnie wspominała ten wieczór. Jeśli lubi bawić się na dyskotekach, to można zabrać ją do klubu, a jeżeli nie to można postawić na jakąś sesję zdjęciową albo na spokojny wieczór przy butelce wina.