Jak zorganizować wyjazd firmowy?

Rozwijające firmy chętnie planują grupowe wyjazdy. To dobry sposób|skuteczna metoda na połączenie zespołu i pobudzenie do lepszej pracy. Logistyka takiej wyprawy to wyzwanie i wymaga kompetencji.

Incentive event – czyli po prostu biznesowy wyjazd – jest ważnym elementem życia w pracy. Dzięki takim wspólnym wypadom da się utworzyć szczególnie spójny skład. Najpierw trzeba wybrać cel i program imprezy zgodny z zainteresowaniami i potrzebami całej grupy.

Najważniejszy jest cel

Impreza firmowa raczej musi stawiać jakiś cel i skłaniać do różnych zmian w przedsiębiorstwie. Pierwszym krokiem będzie więc zdefiniowanie zapotrzebowania. To oparcie dla kolejnych działań. Następnie trzeba wybrać, kto będzie organizatorem. Można skorzystać z usług firm eventowych bądź samodzielnie sobie z tym poradzić. Zazwyczaj w zespole jest ktoś odpowiedzialny za budżet i organizację.

Jeżeli wykorzystana w tym tekście retoryka do Ciebie przemawia, to zobacz tu pranie tapicerki bydgoszcz podobne wpisy – one odnoszą się do pokrewnej tematyki.

Wyjazd musi być dopięty na ostatni guzik, koniecznie trzeba właściwie skalkulować wynajem autokarów Kraków i inne duże miasta posiadają wiele firm usługowych.

Narty, a może survival?

Miejsce wyjazdu zwykle zależy od budżetu i celu. Pracownicy są coraz bardziej wymagający, więc wyjazd integracyjny bez koncepcji, raczej się nie powiedzie. Czasami skutecznym sposobem jest wspólna zgoda pracowników. Jeśli większość chce aktywnie spędzać czas, częstą formą aktywności jest laserowy paintball. Można także nie przesadzać z odległością, która wielu może zniechęcić.


Wyświetl większą mapę

Firmy eventowe prześcigają się w pomysłach i oferują imprezy integracyjne z wymyślnymi koncepcjami, dostosowując je do celu. Można więc pojechać w Alpy i w wolnej chwili szkolić się lub wyjechać na klasyczne ognisko. Poza tym można żeglować i wypoczywać na luksusowych jachtach. Wyjazdy, których podstawą mają być spotkania i szkolenia często odbywają się w dużych miastach takich jak Warszawa. Autokary Kraków i busy do dyspozycji zespołu: odstawią w zaplanowane miejsce, a przy okazji będę pełniły funkcję środków transportu już na miejscu.