W jakim miejscu można by zobaczyć miejsce, o którym śpiewał w przeszłości rodzimy zespół Czerwone Gitary?

Proszę, przymknij oczy oraz przypomnij sobie tekst jakiejś piosenki zespołu Czerwone Gitary: „morza odgłos, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew”. Czy imaginujesz już to sobie? Tam musi być ślicznie, prawda? Tę piosenkę musieli pamiętać obywatele odpowiedzialni za otoczenie w takich sytuacjach pewnego kurortu.

marina - bieganie

Autor: szbluma
Źródło: http://www.flickr.com
górski krajobraz

Autor: Dantes Edmond
Źródło: http://www.flickr.com

W tak pięknych okolicznościach przyrody działa sanatorium Dąbki, w jakim leczy się ludzi cierpiących na przypadłości układu oddechowego.

Sądzisz, że masz wątpliwości? Zatem śpieszymy zawiadomić Cię, że w każdej minucie możesz się z nami kontaktować. Z chęcią zareagujemy na każdą ocenę.

W sanatorium Dąbki ukojenie odnajdą także persony cierpiące na wszelakie alergie. A w jakim miejscu konkretnie mieści się sanatorium Dąbki? Zajmuje ono centralną część Pobrzeża Słowińskiego. Jest tutaj duża, piaszczysta okolica, na której jest dużo wydm, które porośnięte są sosnami. Wszystko prezentuje się tak, jakby było wyjęte ze wspomnianej piosenki. Południowa część miejscowości sanatorium Dąbki to duże jeziorko Bukowo. Obok plaży rozciąga się długa na sześć km promenada. Sama miejscowość sanatorium Dąbki leży w gminie Darłowo. Aktualny tutaj nadmorski klimat niezwykle dobrze przyczynia się na organizm będących tutaj osób.

Uzdrowisko Dąbki to również raj dla rodzin z dzieciakami, w tej miejscowości znajdziemy domki letniskowe, niejeden basen a także place zabawowe. Uzdrowisko Dąbki jest skonstruowane na terenie wolnym od zanieczyszczeń, co niezwykle dobrze wpływa na ludzi chcących łapać powietrze nieskazitelnym zdrowym powietrzem.

Uzdrowisko Dąbki to tak naprawdę ciąg różnych ośrodków sanatoryjnych, w których odpoczynek mogą znaleźć obywatele nie tylko narzekający na dolegliwości powiązane z układem oddechowym, ale także normalni ludzie spragniony wypocząć od trudów dnia powszedniego w czystym nadmorskim klimacie.