Wiosna to taka pora roku, gdy możemy już schować zimowe kurtki, ale nadal nie możemy wychodzić w samej koszuli

Wiosna to rewelacyjny okres. Możemy wówczas powoli zapominać o ciężkiej zimie, schować wszystkie zimowe buty i radować się coraz silniejszym słońcem.
Pamiętajmy jednak o tym, że nie należy od razu przesadnie cieszyć się promieniami i chodzić wyłącznie w koszuli.

natury

Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda, słońce wiosną grzeje już niekiedy wyraźnie, ale bywa to zwodnicze. Wiatr jest wciąż przenikliwy, więc szybko możemy się przeziębić. Dlatego trzeba mimo wszystko stale mieć przy sobie kurtkę, w szczególności jeśli wracamy do domu po zachodzie słońca. Najkorzystniejsze w takim wypadku są kurtki sportowe. Są bardzo lekkie, wobec czego możemy je ściągnąć w ciągu dnia i bez kłopotu trzymać w ręce. Zwykle bywają również wiatroodporne i wodoodporne. To niezwykle upraszcza życie, gdyż jeżeli kurtka posiada kaptur, to nie będziemy zmuszeni dźwigać ze sobą parasola. A jak wszyscy wiemy, wiosną często pada deszcz. Czasami jest to krótka ale dosyć silna burza i niemądrze byłoby dać się zmoczyć. Kurtki sportowe mają też przeróżne rewelacyjne barwy i fasony.

Jeżeli zaciekawił Cię ten tekst, to obowiązkowo sprawdź także ten link – świeża publikacja też będzie dla Ciebie godna uwagi.

Damskie są dostosowane w talii, co podkreśla sylwetkę. Zatem w tej kurtce wygląda się doprawdy rewelacyjnie. Kurtki sportowe są także świetne na jogging czy jazdę rowerem. Skóra pod nimi oddycha, zatem się zgrzejemy się zbytnio.

W niejednym modelu znajdziemy także różne kieszenie, by mieć możliwość bez problemów schować telefon albo klucze.
Należy zakupić odpowiednią kurtkę na wiosnę. Powinna być ona lekka oraz wodoodporna, by była przydatna oraz z przyjemnością noszona.