Medycyna estetyczna – jakiego rodzaju przynosi możliwości?

Dzisiaj są takie możliwości poprawy wyglądu, o których nawet naszym rodzicielkom się nie śniło. Bo poza chirurgią plastyczną, o jakiej na ogół niemal każdy słyszał, mamy do dyspozycji jej młodszą siostrę medycynę estetyczną.
Proponuje ona upiększenie a także odmłodzenie sposobami łagodnymi, nieomalże bezinwazyjnymi bez skalpela, , szram, kompresów.

lekarz

Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Drzwi przesuwne naścienne

Autor: Invado
Źródło: Invado
W Polsce medycyna estetyczna Katowice zaczęła się rozwijać później niż na zachodzie Europy albo w USA. Ale szybko nadrobiła poślizgi a współcześnie znajduje się w elicie, tak pod względem nowoczesności i jakości aparatury, wykorzystywanych preparatów, jak także kwalifikacji lekarzy. Warto zatem przypomnieć, iż jeszcze niedawno głównym zabiegiem były iniekcje z botoxu, jakimi wygładzano zmarszczki wokół oczu. Pomimo fałszywych sądów, iż preparat jako jad kiełbasiany, jest niebezpieczny, zabiegi przyjęły się i dzisiaj ta toksyna botulinowa w stosownym stężeniu, należycie podana cudownie się sprawdza w eliminacji zmarszczek czoła poziomych jak też poprzecznych,dookoła oczu, , a także podniesienia ich kącików, wygładzenia szyi.
medycyna estetyczna katowice

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowa, sprężysta skóra buzi, bez bruzd, skłonności do obwisania, zależy w ogromnej mierze od obecności naturalnego składnika – kwasu hialuronowego. Jego poziom SPAda z wiekiem i skutkiem tego niekorzystne zmiany. Może je zlikwidować albo przynajmniej złagodzić przez podanie właśnie kwasu hialuronowego. Jest on najlepszy z tzw. wypełniaczy.

Wstrzyknięcie tego preparatu nie jedynie zlikwiduje bruzdy, lecz pozwala także poprawić owal twarzy, zaakcentować kości policzkowe, wyeliminować bruzdy nosowo – wargowe a także zwiększyć usta. Przy modelowaniu buzi za każdym razem stosuje się żel przeciwbólowy, po sfinalizowanym zabiegu kojący krem.

Jeśli omawiany wątek Cię zaciekawił, to odsyłam do tego serwisu, ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu jeszcze więcej danych, które z pewnością Cię zaciekawią.

Rezultat każdego z zabiegów trzyma się około roku.