Karnawałowa noc z gracją i błyskiem. W co się przyodziać na bal?

Tradycyjny bal karnawałowy jest to sposobność do uskutecznienia naszych dziecięcych fantazji o ślicznej, baśniowej sukience a także wytwornej biżuterii. Jeżeli jednakże nie chcesz stać się jedną z wielu królewien na sali warto spożytkować naszą kreatywność i kreacji poszukać przykładowo w marketach z odzieżą vintage.

Plaża w Rewalu

Autor: YEAH!!! design
Źródło: http://www.flickr.com
kostium pielęgniarki

Autor: Studia AGART
Karnawał ciągle trwa. W czym najodpowiedniej pokazać się na balu? Projektanci naprowadzają, aby wykorzystując obecną modę na lśniące ubrania postawić na bazę w postaci cekinowej sukni albo połyskującej marynarki. Do tego obowiązkowo wysokie szpilki a także mała, połyskująca kopertówka. Do wykończenia okrycia dodać możemy ciężki wisiorek i zegarek w podobnej tonacji kolorystycznej co reszta sylwestrowego zestawu.

Zaciekawiły Cię treści zawarte w naszym wątku? Jeśli tak, to czytaj na stronie (https://alpinlife.pl/pas-do-pracy-w-podparciu-i-podwieszenie-protekt-pb70-p-141.html) podobne wiadomości, dotyczące tego działu. Zachęcamy Cię do przeczytania do kolejnej strony.

Jednostkom, które nie mają potrzeby kierowania na siebie uwagi, proponuję postawić na połyskujące akcenty. Mogą to być wysokie szpile obsypane brokatem, wieczorowa błyszcząca torebka bądź masywny wisiorek wysadzony dużymi kamieniami. Takie dodatki będą prezentowały się nadzwyczaj ciekawie i intrygująco w zestawieniu nie jedynie z „małą czarną”. Czasami obowiązują specjalne przebrania na karnawał. Na karnawałowy bal możemy iść w mniej bądź bardziej oryginalnym przebraniu. Może maseczka, czy coś więcej…?

przebrania na karnawał
Fantazji nie brak zarówno najstarszym, jak i najmłodszym członkom balów. Może kostium pielęgniarki, albo kostium policjanta? Jeżeli w tym roku postanowiłaś urządzić karnawałowe party dla przyjaciół w domu, można dla urozmaicenia przywołać gości o przyszykowanie stylizacji z wskazanej epoki.

Komplet w stylu retro najprościej uzyskamy dobierając odpowiednie akcesoria. Sznur sztucznych pereł, zabawny kapelusik, długie rękawiczki – całość nada naszej kreacji nonszalancji i pozwoli nam lepiej poczuć sylwestrowy nastrój początków ubiegłego wieku.