Oklejanie jako najtańszy i szybki sposób na odświeżenie wyglądu auta

Oklejanie samochodów pozwala na szybką i łatwą zmianę wyglądu auta. Folię można w dowolnym momencie usunąć przywracając wehikułowi miniony wygląd, lub też obkleić je inną.

murale

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Pokrycie lakieru folią ma mnóstwo atutów. Jeśli prawdziwa warstewka lakiernicza jest zniszczona, bądź poblakła, folia efektywnie zamaskuje jej braki i przyda autu atrakcyjniejszy design.

Nie ociągaj się – czytaj artykuł o wątku, który tu zaprezentowaliśmy. Sporo szczegółów znajdziesz we wpisie ukrytym pod wskazanym linkiem.

Przemiana kolorów auta przez oklejanie go folią to doskonała alternatywa dla standardowego, drogiego i nieodwracalnego lakierowania pojazdu. Oklejanie samochodów Wrocław to najtańszy i szybki sposób na pełne odświeżenie wyglądu pojazdu.

Prócz oklejania wozów folią docinaną z arkusza, jest również metoda natryskowa. Powłoki natryskowe są dostępne w większej ilości barw, jest możliwość je też cieniować, nie ma problemu z zakrywaniem elementów o nieregularnych kształtach. Owego rodzaju powłoka przez to, że jest grubsza i bardziej plastyczna, lepiej ochrania też znajdujące się pod nią lakier – tanio polerowanie lakieru bydgoszcz: regeneracja lakieru samochodowego bydgoszcz – i blachę. O wiele swobodniej się ją stosuje, ale także łatwiej eliminuje.
Nanoszenie folii natryskowej przywodzi normalne lakierowanie. Folia kryje lepiej od lakieru, ma mniejsze skłonności do tworzenia zacieków. To nie znaczy, że wystarczy nią po prostu pochlapać samochód. Im pieczołowiciej nadwozie pozostanie przygotowane, tym lepszy i bardziej trwały będzie wynik finalny wszystkich owych zabiegów.

Po takim zabiegu użytkowanie samochodu nie sprawia żadnego kłopotu. Po wyschnięciu guma znosi znaczne wahania temperatur, więc nie ma obaw, że zaszkodzą jej mrozy, czy też upały.