Pakuj się do Egiptu!

Nie każdy, kto decyduje się wyjechać na urlop w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez długie miesiące. Jest całkiem sporo osób, które wybierają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są tego typu wyjazdy. Po prostu pakuje się plecak i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, gdzie chcemy się wybrać. Wybór zazwyczaj jest ogromny. Naturalnie najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu by wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Piękna Bułgaria

Plaża

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Mieszkańcy naszego kraju najchętniej decydują się na właśnie te kraje. Pewna pogoda, ciepłe morze, piaszczyste plaże, doskonałe jedzenie – wszystko to ewidentnie przyciąga.

Kiedy ciekawi Cię opisywany temat, to odsyłam do strony (uroczysko7stawow.pl/spa-by-loccitane/day-spa), gdyż znajdziesz tu masę ciekawych zagadnień w tym temacie.

Bardzo popularna od kilku lat jest Bułgaria. Jest to kraj kulturowo bliższy nam niż Egipt albo Turcja, jesteśmy tam bardziej swojsko, a przy tym jest wystarczająco oddalona, abyśmy mogli się poczuć całkowicie oderwani od codziennego życia. szczegóły – tanie domki na wynajem kaszuby wycieczki do Bułgarii

Jedz, pij, baw się

Doskonale odpoczywa się spędzając wakacje w Egipcie (polecana propozycja). Przepiękne wybrzeże i ma świetne hotele. Ponadto, można wyszukać ogromną ilość ofert last minute na urlop w tej okolicy. Jeśli zdecydujemy się tam pojechać zdecydowanie warto zwiedzić Hurghadę. W okolicy są uprawy pomarańczy i winorośli, dodatkowo jest to wielki port rybacki. Jeśli mamy chęć na dobre wino i najświeższe owoce morza – to doskonały kierunek.

Plaże i zabytki

Plaża

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Często wybierane są też wakacje w Słonecznym Brzegu. Równie rozległe plaże, pełne zabytków miasta i ogromna ilość innych atrakcji sprawia, że bardzo często decydujemy się na wakacje w tej okolicy. To też idealne miejsce do nauki nurkowania albo uprawiania innych sportów wodnych i nie tylko. Zarówno amatorzy leżenia na leżaku z drinkiem jak i fani wypoczynku w ruchu z pewnością wyszukają coś dla siebie. Oferty last minute to doskonały sposób na wakacje. Zwróćmy jednak uwagę, aby korzystać z ofert uznanych i sprawdzonych biur podróży. Najbezpieczniej wybierać te, które są na rynku od dawna i które już sobie wyrobiły renomę.