Drony – z pola walki na imprezę, czyli nieznane oblicze bezzałogowych statków powietrznych

wakacje to czas, gdy odbywa się wiele imprez w plenerze. Rzesze ludzi gromadzą się na świeżym powietrzu, aby posłuchać świetnej muzyki, zobaczyć ulubionego artystę, potańczyć – słowem świetnie się bawić.

Często jednak imprezowiczów, bardziej niż widowiska na scenie, interesują drony latające w powietrzu.
przykład domku letniskowego z ogrodem

Autor: Gina Paulucci
Źródło: http://www.flickr.com
Organizatorzy festynów albo innych ważnych uroczystości wypożyczają drony, chcąc w niecodzienny sposób udokumentować cały przebieg wydarzeń. Należy jednak zauważyć, że na dobrą sprawę zdjęcia z powietrza może zamówić również przeciętny Kowalski.

Jeżeli przedstawiany temat Cię zaciekawił, sprawdź koniecznie ten świetny link – przeczytasz w tym miejscu wiele ciekawych informacji.

Po co? Przykładowo, żeby zyskać niezapomnianą pamiątkę ze ślubu. Można wyliczać bez przerwy. Lista zastosowań dronów jest bowiem nader obszerna. Jedno jest pewne – zdjęcia z powietrza powoli wypierają tradycyjne fotografie wykonywane na ziemi. Dużą popularnością może poszczycić się także reklama na dronie.Współcześnie coraz więcej przedsiębiorstw czyni użytek z tej formy promocji. To zrozumiałe. Plakat reklamowy krążący w powietrzu bez wątpienia przykłuwa uwagę przechodniów, robi na nich wrażenie oraz – co dużo ważniejsze – zapada w pamięć na długo.

Reklama na dronie to zatem idealne rozwiązanie zwłaszcza dla jeszcze nieznanych przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w branży i marzą o tym, by wybić się na rynku.