Ustrzyki Dolne – czyli, w jakie miejsca warto pójść w woj. Podkarpackim

Jesteś w czasie wycieczki po woj. Podkarpackim? Marzy Ci się, aby zauważyć jakieś piękne lokalizacje i po spacerować po przeróżnych szlaczkach w trakcie ciepłej pogody? A może pragnąłbyś po zjeżdżać po najlepszym szlaku narciarskim w owym województwie? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym dzisiejszym tekście zaopiekujemy się miejscem, które to ma wewnątrz siebie wszystkie chciane przez Ciebie elementy.

morze

Autor: Sylvester S.
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie to miasto? Oczywiście Ustrzyki Dolne!
Neogotycki kościółek rzymskokatolicki pochodzący z latek 1909–1911, budynek starej synagogi z około 1870 roku, czy Stacja kolejowa z 1872 roczku, to tylko cząstka lokalizacji, które to nie posiadając problemiku możemy po oglądać w siedzibie powiatu bieszczadzkiego, który jest położony nad samą rzeką Strwiąż. Jednakże Ustrzyki Dolne, to przede wszystkim szlaki – szlaczki, szlaki oraz jeszcze raz szlaki, które to bywają podzielone na takie przeznaczone dla pieszych, a także spacerujących.

Ciekawi Cię mieszczący się w tym serwisie tekst? Kliknij więc poza tym tu oraz zobacz więcej info grzybowo domki letniskowe na opisywany temat!

Szlaki piesze turystyczne, odnajdziemy po zaznaczane jako niebieściutkie, kierujące nasze osoby od Rzeszowa do Grybów i w drogą powrotną.

Co zaś tyczy się szlaków spacerowych, to ich szlak wyglądają w ten konkretny sposób: szlak niebieściutki – zaczynający ze stacyjki PKP aż do Jasienia, szlaczek czerwony – z Rynku, przez szczyt Małego Króla do Ryneczku, szlaczek żółciutki – ze stacji PKP, poprzez szczyt Gromadzyń do stacyjki PKP, czy szlaczek zieloniutki – ze szczytu Małego Króla na szczyt Kamiennej Laworty, a także szlaczek czerni – który biegnie z Rynku na cmentarz żydowski.

Przygotowaliśmy bonus dla osób, które poszukują dodatkowych materiałów – zobacz informacje (http://pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/borsuczyna) tu! Dotyczy on analizowanego w tym tekście zagadnienia.

Jeśli chodzi o najbardziej dużą atrakcję Ustrzyk Dolnych, to są to nie wątpiąc w to fakt przezywania owego miasteczka „Zimową Stolicą”, dzięki swoim wyciągom narciarskim oraz trasom.