Ustrzyki Dolne – czyli, w jakie miejsca warto pójść w woj. Podkarpackim

Jesteś w czasie wycieczki po woj. Podkarpackim? Marzy Ci się, aby zauważyć jakieś piękne lokalizacje i po spacerować po przeróżnych szlaczkach w trakcie ciepłej pogody? A może pragnąłbyś po zjeżdżać po najlepszym szlaku narciarskim w owym województwie? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym dzisiejszym tekście zaopiekujemy się miejscem, które to ma wewnątrz siebie wszystkie chciane przez Ciebie elementy.

morze

Autor: Sylvester S.
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie to miasto? Oczywiście Ustrzyki Dolne!
Neogotycki kościółek rzymskokatolicki pochodzący z latek 1909–1911, budynek starej synagogi z około 1870 roku, czy Stacja kolejowa z 1872 roczku, to tylko cząstka lokalizacji, które to nie posiadając problemiku możemy po oglądać w siedzibie powiatu bieszczadzkiego, który jest położony nad samą rzeką Strwiąż. Jednakże Ustrzyki Dolne, to przede wszystkim szlaki – szlaczki, szlaki oraz jeszcze raz szlaki, które to bywają podzielone na takie przeznaczone dla pieszych, a także spacerujących.więcej info grzybowo domki letniskowe grzybowo domki letniskoweSzlaki piesze turystyczne, odnajdziemy po zaznaczane jako niebieściutkie, kierujące nasze osoby od Rzeszowa do Grybów i w drogą powrotną.

Co zaś tyczy się szlaków spacerowych, to ich szlak wyglądają w ten konkretny sposób: szlak niebieściutki – zaczynający ze stacyjki PKP aż do Jasienia, szlaczek czerwony – z Rynku, przez szczyt Małego Króla do Ryneczku, szlaczek żółciutki – ze stacji PKP, poprzez szczyt Gromadzyń do stacyjki PKP, czy szlaczek zieloniutki – ze szczytu Małego Króla na szczyt Kamiennej Laworty, a także szlaczek czerni – który biegnie z Rynku na cmentarz żydowski.

Zainteresowały Cię stworzone przez nas teksty? Więc z radością chcemy rzec Ci, że oczekuje na Ciebie kolejny ciekawy fakt pod widniejącym linkiem.

Jeśli chodzi o najbardziej dużą atrakcję Ustrzyk Dolnych, to są to nie wątpiąc w to fakt przezywania owego miasteczka „Zimową Stolicą”, dzięki swoim wyciągom narciarskim oraz trasom.