Czy słyszałeś już o zdjęciach które są w 3D?

Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to widzimy, że przeważają w niej różnego rodzaju obrazki. Przekaz powinien być prosty, na zdjęciu musi być widać wszystko. Z tego powodu tak powszechna ostatnimi czasy jest fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w bardzo rzeczywistej formie. Dzięki tego typu fotografii można zobaczyć daną rzecz z wszystkich stron.

Nie ma żadnego kłopotu z tym, by zobaczyć na przykład jak konkretna bluza prezentuje się na modelce. To całkiem inny wymiar zdjęć, który faktycznie jest w stanie przyciągnąć klientów. Bo zupełnie inaczej spogląda się na zwykłe zdjęcie (sprawdź przykłady), a jeszcze inaczej spoglądamy na fotografię, która ukazuje wszystkie szczegóły.

fotograf

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, więc jeżeli zależy nam na tym, żeby nasze produkty zostały świetnie pokazane na stronie www to powinniśmy poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, zwłaszcza, jeżeli konkretne produkty można zobaczyć jedynie w Internecie. Jeżeli nie mamy żadnego zwykłego sklepu, to powinniśmy wziąć pod rozwagę zrobienie galerii w postaci zdjęć obrotowych. To na pewno będzie przyciągało klientów.

Zdjęcia w trójwymiarzeObecnie wszystko mamy w 3D, wybieramy się na filmy z tym znaczkiem i możemy nawet oglądać zdjęcia 360 stopni. Jak na razie zdjęcia tego rodzaju są tworzone z myślą o towarach, ale na pewno, po jakimś czasie, przejdzie ta moda na nasze codzienne fotografie. Bo wiele osób chciałoby posiadać zdjęcie w 3D, które może przesłać rodzinie, która mieszka parę tysięcy kilometrów od nas. Jak na razie fotografia produktowa zajmuje pierwsze miejsce przy zdjęciach 3D. Daje to możliwość klientowi na zapoznanie się z produktem. Widzimy wyraźnie, co jest nam oferowane.

Jeśli jesteś otwarty na świeże dane na opisywane zagadnienia, to przenieś się do źródła (https://dominikkania.pl/oferta/), a odnajdziesz w tamtym miejscu ważne wiadomości, które będą niezwykle pożyteczne.

Nie trzeba prosić o podsyłanie dodatkowych fotek, bo nie daliśmy rady czegoś dostrzec. Na fotografiach 3D widać każdy szczegół. Jest to na sto procent genialne rozwiązanie, jednak muszą się tym parać zawodowcy, bo w innym wypadku, na naszej stronie będą imitacje fotek 3D a to nie będzie dobrze świadczyło o naszej firmie. Jeśli nie stać nas na zdjęcia obrotowe, to nie ma, co kombinować i najlepiej wrzucić zwyczajne zdjęcia. Jednak z drugiej strony rzeczywistość jest taka, że trzeba inwestować w firmę, bo w innym wypadku nie będzie oczekiwanych efektów.