Różne formy zabawy – w jaki sposób spędzić wolny wieczór

Nie posiadasz pomysłu w jaki sposób spędzić swój wolny wieczór? Szukasz interesującego sposobu, aby jakoś wypełnić czas? Jeżeli na zapytania odpowiadasz ‘tak’, świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealny pomysł!
Na pewno większość z nas wie co to są planszówki, ba większa część z nas z pewnością grywała w nie w dzieciństwie – dla tych, którzy je uwielbiają mamy świetną wiadomość – planszówki znów wracają do mody i stają się coraz bardziej popularne.

góry - landszaft

Autor: faxepl
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś na rynku można spotkać niezwykle szeroką ofertę tego typu gier – nie tylko tych dedykowanym najmłodszym, również dorośli znajdą coś dla siebie. Gry planszowe są świetną metodą na spotkanie ze przyjaciółmi – uwaga, naprawdę są bardzo wciągające – jeśli zaczniesz grać, nie będziesz mógł przestać.
Wspominając o planszówkach, warto powiedzieć o tych, które są zaliczane do tych najbardziej znanych. Pierwszą grą, która znika z półek w szybkim tempie jest Dixit. Jest to niezwykle prosta gra, lecz nie nudna, wręcz przeciwnie, niezwykle stymuluje naszą wyobraźnię. Gra składa się z ilustrowanych kart – warto dodać, iż karty te są naprawdę bajeczne. Całą grę prowadzi jedna osoba – spoglądając na wylosowaną kartę wymyśla jakiś tytuł, a reszta grupy wybiera karty, które do wybranego tytułu będą pasowały. Brzmi świetnie, prawda?
led zeppelin

Autor: Paul Hudson
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejna świetna gra to dobble – tutaj podobnie jak w Dixit mamy do czynienia z kartami – co interesujące, w grze tej jest aż 5 kombinacji.

Na pewno chcesz odkryć ekstra wiadomości tyczące się tego zagadnienia. Jeśli zainteresował Cię nasz aktualny tekst (https://produktypremium.com/kategoria-produktu/grille/gazowe/), to przeczytaj go na witrynie pod linkiem.

Ta z najprostszych polega na tym, iż rzuca się na środku wybraną karte z symbolami – każdy gracz szuka podobnych symboli u siebie i rzuca swą kartę na środek. Ten kto w najszybszym tempie pozbędzie się kart, wygrywa.

Kolejną propozycją są pędzące żółwie – jak wskazuje sama nazwa, gra polega na wyścigach żółwi, które biegną do upragnionej sałaty.

Gra dedykowana jest dzieciom, jednakże sprawi uciechę również wielu osobom. Warto także zaznaczyć, iż gra została doceniona przez grających i zdobyła kilka znaczących nagród.