Wszyscy miłośnicy sportów, które wykonuje się na otwartej przestrzeni, są zwolennicy firmy The North Face

Jeżeli jeździmy na rowerze lub biegamy niezależnie od pogody, to na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że to czego potrzebujemy najbardziej to odpowiednie ubranie. Kurtka w tym przypadku jest najistotniejsza, gdyż powinna ochraniać przed pogodą.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla tych, którzy pasjonują się sportem na świeżym powietrzu, istotne jest to, aby kurtka chroniła przed wiatrem i wilgocią. Jednocześnie musi być na tyle wygodna, że zajmując się sportem, nie spocimy się zbytnio.

Wejdź do serwisu i dowiedz się również (http://statkiempotrawie.com/oferta/czarter-statku-z-zaloga), czy nasz podobny artykuł będzie interesujący. Będzie nam też niezmiernie miło, jeśli napiszesz opinię.

Ważne więc, by była to kurtka oddychająca, ale jednocześnie nieprzemakalna. I takie dokładnie są kurtki The North Face. Są pokryte najlepszej jakości membraną. Posiadają wysuniętą stójkę, żeby nie było nam zimno w szyję. W większości modeli mają również chowany kaptur. Są idealnie skrojone i dopasowane tak do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Interesujące są również kolory. Możemy kupić oczywiście klasyczną, szarą kurtkę, ale firma proponuje tyle fasonów z fantastycznymi kolorami, że aż żal się nie skusić na coś o ekspresyjnych barwach. Wiele modeli posiada również podpinkę, którą możemy nosić wraz z kurtką, wobec czego będzie nam cieplej przykładowo w czasie wypraw w Pieniny. Mamy możliwość ją również zakładać oddzielnie – na wzór polaru.

Kurtki The North Face mają także szpary wentylacyjne pod pachami na suwak, co pozwoli na świetną cyrkulację powietrza. Wszystkie fasony posiadają także obszerne kieszenie, aby pomieścić w nich bez kłopotów portfel albo klucze.