Butelki z filtrem – niezastąpione w trakcie każdej wyprawy

Jeśli przynależysz do osób, które kochają długie wyprawy górskie, rowerowe, wędrówki po lesie czy też biwakowanie to bezsprzecznie musisz zaopatrzyć się w kilka niezbędnych rzeczy oraz akcesoriów, jakie na takich wyprawach są nieodzowne. Bezsprzecznie musisz mieć właściwy ubiór, prowiant, przyda się również kompas, lornetka czy też mapa.

rowery

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Nieodzowny jest też właściwy zapas wody, w szczególności jeżeli wyprawa ma być długa oraz dotkliwa. Niemniej jednak nikt z nas nie jest w stanie zabrać ze sobą kilkulitrowych butelek wody, ponieważ jest to zbyt potężny ciężar na wyprawę. Co więc zrobić, by stale mieć zapas świeżej oraz czystej wody i równocześnie nie nosić w plecaku kilku litrów? Odpowiedź jest nadzwyczaj bezproblemowa, starczy zaopatrzyć się butelki z filtrem.

Naturalnie butelki z filtrem powinny być nieodłącznym elementem każdej wyprawy. Dzięki takiej butelce możesz na bieżąco uzupełniać wodę i nie musisz martwić się tym, z którego źródła ją czerpiesz. Nowomodne butelki z filtrem od renomowanych fabrykantów są bardzo rzetelnie stworzone oraz dzięki wbudowanego filtrowi klarują wodę, wskutek tego zdołasz ją czerpać z jeziora czy nawet z kałuży nie obawiając się żadnych mikroorganizmów bądź bakterii. Zawsze gdy Twój zapas wody się skończy możesz prędko go uzupełnić oraz nadal cieszyć się czystą i świeżą wodą, niczym z najczystszego źródełka.

wycieczka rowerowa

Autor: MoBikeFed
Źródło: http://www.flickr.com
W brudnej wodzie znajduje się wiele bakterii, jakie mogą okazać się istotnie niezmiernie niepokojące dla naszego zdrowia, bowiem w wielu przypadkach wytwarzają one poważne choroby, nierzadko niosące nawet śmierć. Nigdy nie można więc pić takiej wody wprost z jeziora czy też innego źródła. Posiadanie butelki z filtrem jest więc idealnym rozwiązaniem, gdyż picie wody z takiej butelki jest bezwarunkowo bezpieczne.

Ta solidna oferta (http://www.eccoholiday.com/p/cypr), którą przygotowaliśmy dla sympatyków opisywanej problematyki, ma pokrewne dane na to fascynujące zagadnienie – zobacz tu.

Butelka z filtrem bezsprzecznie jest więc koniecznym wyposażeniem w trakcie każdej wyprawy, bezsprzecznie więc wskazane jest wiecznie zabierać ją na wszelką dłuższą wycieczkę.