Chcesz wydzierżawić ekran pod reklamę uliczną? Porządnie wybierz lokalizację, aby okazać się pewnym efektu

Reklama zewnętrzna robi się w naszym kraju z każdym rokiem bardziej popularna. Trudno się temu dziwić, ponieważ bywa ona wyjątkowo skuteczna, pozwala bowiem dotrzeć do bardzo rozległej grupy klientów. W przypadku reklamy ulicznej kluczową sprawą staje się obranie dobrej formy promocji, jak też wyszukanie idealnej lokalizacji dla ekranu, na którym reklama się znajdzie.


Ekran led to idealny wybór

Reklamy outdoorowe spostrzegamy na billboardach, banerach, pojazdach i tablicach reklamowych. Coraz popularniejszym nośnikiem staje się również ekran led. Na tego typu nośniku zamieszczać można bardzo nowoczesne i interesujące reklamy, również w postaci niedługich filmów albo spotów – zobacz, jak działa Medas-Media . Wspomniana reklama, zamieszczona w dobrym punkcie, z pewnością na dłuższą chwilę przyciągnie uwagę ewentualnych klientów. Jej odbiorcami bywają zarówno piesi, jak też kierowcy, więc ekrany led zazwyczaj bywają umieszczane przy ruchliwych drogach i skrzyżowaniach.

ekran led

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierz najlepsze miejsce pod swoją reklamę

Osoby pragnące umieścić swą reklamę na nośniku led zazwyczaj decydują się na wynajem miejsca reklamowego na już zamontowanym nośniku. Administratorzy takich nośników zazwyczaj zakładają je w bardzo strategicznych miejscach, odznaczających się dobrą widocznością. Mimo wszystko warto porządnie przemyśleć wybór ekranu i zdecydować się na optymalną lokalizację. Należy mieć na względzie, że właśnie od niej w ogromnej mierze zależne jest powodzenie promocji. Jeżeli interesuje nas ekran led gliwice dworcowa ulica (dowiedz się więcej) okaże się odpowiednia. Szeroka arteria, gdzie przemieszcza się mnóstwo aut, będzie idealna. W takim miejscu bez wątpienia reklama dotrze do licznej grupy odbiorców.

Zaintrygowała Cię omawiana problematyka? Przeczytaj zatem ponadto ten ważny tekst (http://www.kwit.com.pl/helpdesk-serwis/) – to także bardzo pomocne źródło informacji.Ważna bywa bliskość popularnych obiektów

W wypadku, kiedy interesuje nas ekran led głogów piłsudskiego okaże się najlepszą lokalizacją w tym mieście. Ulica jest niezwykle popularna i ruchliwa, a położenie centrum handlowego powoduje, że każdego dnia w pobliżu telebimu pojawia się liczna grupa osób – poznaj sposób działania firmy Medas-Media . Zamieszczenie ekranu ledowego blisko takich istotnych i często odwiedzanych budynków handlowych czy kulturalnych także jest doskonałym posunięciem. Konsumenci bywają przypadkowymi odbiorcami treści reklamowej i jeżeli będzie ona wyglądać niebanalnie, na pewno się nią zainteresują.