Najkorzystniejsza oferta bankowa

Większa część ludzi zarabiających posiada jakiekolwiek oszczędności. Na ogół są one ulokowane na pospolitym rachunku i nie mamy z nich większych zysków.

Właściwym sposobem jest ulokowanie środków na lokacie. Nie daje to kokosów, jednak mamy pełne przekonanie, że wielkość się trochę powiększy. Takie ponadplanowe finanse mogą się przydać, głównie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o atrakcyjnym oprocentowaniu zapewnia nam spokojne oszczędzanie i pomnażanie własnych kapitałów.

Banki przewyższają się w ofertach nowych produktów bankowych. Aby rozpocząć oszczędzanie na lokacie wystarczy złożyć wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób zaczynamy oszczędzanie. Jak pieniądze są nam potrzebne nieoczekiwanie, przed terminem zakończenia lokaty, możemy wypowiedzieć umowę, a fundusze do nas wrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, jaką wnieśliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zyskamy naliczone od ulokowanej kwoty procenty.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla nowych klientów otwierających konto osobiste BGŻ Optima konsolidujące nadzwyczaj solidne oprocentowanie lokaty z luksusem wypłaty środków bez straty naliczonych procentów. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a zarobione procenty i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną ma możliwość otworzyć osoba, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem owego konta. Jeżeli osoba nie zrealizuje takiego warunku, zakładana lokata jest typową 3 miesięczną.

Jeśli jesteś pewien, że ten temat okazał się dla Ciebie ciekawy, to zobacz, że też praktyczna strona posiada nie mniej cenne wiadomości – wejdź tutaj.

Dokładniejsze informacje tutaj.

Lokata Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, rozwieraną w złotych polskich. Można ustanowić jedynie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone odsetki są przesyłane na konto.

W wypadku zerwania inwestycji przed terminem, oddawany jest kapitał, oraz procent w sumie równej 100% sumy odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od korzyści kapitałowych zgodnie z bieżącymi formułami prawa. Propozycja BGŻ Optima stanowczo wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, petentów.