Dobry auto złom na terenie Poznania i Warszawy

Auto złom Poznań przyjmuje każdy samochód do złomowania, zapewnia bezpłatne holowanie auta, oferuje zaświadczenie dotyczące złomowania, proponuje środki finansowe za każdy oddany samochód.

Auto złom Poznań to stacja demontowania samochodów z upoważnieniem wojewody wielkopolskiego do wydawania zaświadczeń wyrejestrowujących pojazd. Auto złom Poznań zajmuje się złomowaniem pojazdów jak i sprzedażą elementów odzyskanych z przyjętych pojazdów. Auto złom poznań holuje pojazd własnym transportem i za każdy przyjęty na stację samochód – oferuje pieniądze . Auto złom Poznań prowadzi sprzedaż części samochodowych z rozebranych pojazdów. W ofercie jest wiele części takich jak: skrzynie biegów, elementy karoserii, elementy wykończenia wnętrza jak i inne części samochodowe.

samochody w skupie złomu

Autor: Firing up the quattro….
Źródło: http://www.flickr.com

Aby wyzłomować auto, potrzeba: samochód z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi; dowód rejestracyjny lub dokument potwierdzający dane auta w przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję, potrzebna jest potwierdzona przez wydział komunikacyjny – kopia dowodu rejestracji pojazdu, w sytuacji kiedy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela – dowód rejestracyjny zapisany jest na poprzedniego właściciela; umowa kupna potwierdzona w urzędzie skarbowym oraz dowód osobisty właściciela pojazdu. Sprawdź też

Główną działalnością firmy jest recykling samochodów, sprzedaż używanych części zamiennych do aut oraz złomowanie pojazdów.Profesjonalny skup aut do kasacji – płaci za każdy pojazd bez znaczenia jest stan, marka i rocznik. Firma wystawia zasiwdczenia do urzędów oraz ma własne bezpłatne lawety. Przedsiębiorstwo przede wszystkim specjalizuje się w kasacji samochodów, zgodnie z obowiązującymi normami, zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Kasacja samochodów Warszawa jest dziś jedną z najchętniej wybieranych form pozbywania się aut. W czasie pracy wykorzystuje sie nowoczesny sprzęt, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne albo po prostu stare samochody .Kasacja samochodów Warszawa to idealna alternatywą dla auto szrotów lub złomowisk.

Jeśli chcesz uzyskać więcej wiadomości na opisywany temat, to odnajdziesz je zapewne po przejściu do źródła – w tamtym miejscu są one niezwykle ciekawe.

Firma proponuje atrakcyjne warunki współpracy oraz najwyzszy standard obsługi. Zlomowanie samochodów może być niezwykle korzystne zarówno finansowo, jak i pod wzgledem ochrony srodowiska naturalnego.