Łowca poszukujący skarbów na miarę dzisiejszych czasów

Jak wiemy dzisiejsza technologia mknie do przodu z prędkością światła. Z tego też powodu powstają nowe serie gier, którymi możemy się pasjonować już jedynie na najnowszych modelach konsoli. Producenci gier i owych konsoli chcą wspólnie zdobywać rynek. Jednak dla graczy, którzy kochają nowinki, ani zakup nowej konsoli ani też kolejnej gry nie będzie czymś niesamowitym, a już na pewno nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno wyszła następna seria uncharted 4, gdzie nadal jesteśmy awanturnikiem, który szuka skarbów.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Nadal mamy okazję pakować się w miliony kłopotliwych sytuacji. Oczywiście nie zmieniają się też warunki, to znaczy nadal funkcjonujemy w jakiś egzotycznych krajach, gdzie trzeba zmierzyć się nie tylko z własną butą, która pakuje nas w coraz to nowe kłopoty, ale też z wieloma zagadkami, które od wieków czekają na osobę, która je rozwiąże. Akcja toczy się szybko, a oparawa audiowizualna daje możliwość na zanurzenie się totalne w tą grę.

Zaintrygowany? To dla nas optymistyczna wiadomość. Więc kliknij tu (http://rego-bis.pl/) i czytaj do woli nowe rzetelne wątki.

W 2015 roku jest przewidziana światowa jak też europejska odsłona tej gry, która dzięki naprawdę fantastycznej grafice totalnie nas pochłonie.

Odważna Lara Croft to niezapomniana pogromczyni świata, w którym wielu mężczyzn ni byłoby w stanie się znaleźć

Ten, kto lubi przygodowe gry dobrze wie, że Tomb Raider to gra, która miewała swoje wzloty i upadki, ale po restarcie serii sporo się zmieniło. Stąd tak wielka popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie ma jej na rynku. To gra, która na sto procent chwyci za serce graczy młodszych i starszych. Choć trzeba przyznać, że pełna brutalności i wielu różnego rodzaju survivalowych zagrywek, to i tak okaże się idealna dla graczy w każdym wieku. Co ciekawe ta wersja gry jest wzbogacona o nowe miejsca, do których dociera bohaterka, a to daje możliwość na ciągłe zaskakiwanie gracza. A jak wiemy najlepsza gra to taka, która ma sporo elementów zaskoczenia. Lara Croft wciąż stawia na łuk i potrafi niepostrzeżenie przejść za plecami wrogów. Jednak używa również ognia, w tej serii może dojść do do regularnych wymian ognia, co we wcześniejszych seriach się nie zdarzało.

Lara Croft ma zamiar spełnić swoje przeznaczenie, a to oznacza, że chce stać się rabusiem grobowców. Choć dla wielu osób brzmi to dość kiczowato, kobieta, która szuka grobowców i zabija ludzi, po to żeby otrzymać cenny łup, to dla dzieciaków. Jednak, jeśli tylko damy szansę tej grze to na pewno stwierdzimy, że cały zamysł jest w porządku. Choć trzeba przyznać, że nie małe znaczenie ma odtwórczyni roli w ekranizacji filmowej. Znana wszystkim z tej roli Angelina Jolie wpisała się złotymi zgłoskami do kina akcji tą właśnie rolą. Nie sposób nie stwierdzić, że choć niewielu spodziewało się, że ta piękna aktorka będzie świetną odtwórczynią roli Lary, tak wszyscy po zobaczeniu filmu piali z zachwytu. Stąd też duży sukces następnych serii tej gry. Fani Lary Croft odliczają minuty i czekają na ogłoszenie daty premiery tej gry. Wiedzą, że jest, na, co czekać i że wato wydać na nią pieniądze.