Jakim autem pojechać do ślubu?

Ślub jest jednym z najważniejszych zdarzeń w życiu. W owym nadzwyczajnym dniu wszystko powinno być idealne. Na dodatek o ogromie spraw powinno się myśleć dużo wcześniej. Na przykład upragnioną salę na wesele w popularnym miejscu, oraz termin w którym ksiądz będzie mógł udzielić sakramentu małżeństwa należy rezerwować minimum rok wcześniej.

Limuzyna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po radosnych zaręczynach i zakomunikowaniu owej nowiny rodzinie oraz przyjaciołom, przed narzeczonymi stoi iście słoniowe zadanie do wykonania. Na początku trzeba dowiedzieć się jakimi wolnymi terminami dysponuje parafia, oraz czy data ta znajdzie pokrycie z wolnym terminem sali weselnej i zespołu muzycznego. Kiedy takowe terminy się zbiegną wówczas można planować datę ślubu. A to dopiero początek – przed młodymi jeszcze milion rzeczy do ustalenia i zakupienia.

Wszystkie rzeczy i przedmioty związane ze ślubem muszą być cudowne jak z bajki: sukienka panny młodej, garnitur pana młodego, dekoracja kościoła i sali weselnej, a nawet zaproszenia ślubne, które powinny odznaczać się indywidualnościąAle jest jedna rzecz, którą to właśnie on przygotuje perfekcyjnie – wynajęcie samochodu, który uprzyjemni drogę do kościoła, a po ceremonii do miejsca w którym ma odbyć się zabawa weselna.

prorent

Jakie auto wypożyczyć na ślub?O tym jakie auta można wypożyczyć na ślub warto poczytać na tematycznych forach. Pary Młode chętnie dzielą się swoimi upodobaniami i dokonanymi wyborami których dokonali na swój ślub. Zależy on przede wszystkim od gustu. Są osoby, które kochają stare samochody, inni zaś stawiają na elegancką limuzynę lub zupełnie nowy, ultra elegancki model samochodu popularnej marki. Wiele zależy od stylizacji oprawy ślubnej wybranej przez Młodą Parę. Do stylu retro najlepiej będzie wybrać auto reprezentujące minioną epokę, z kolei do nowoczesnego stylu lepiej będzie pasowała innowacyjna linia auta.

Ultranowoczesną linią i elegancją na pewno może się poszczycić Chrysler 300c. Ów model , w kolorze białym, ozdobiony subtelnymi dekoracjami wprawi w podziw wszystkich gości.

Natomiast w klimat retro najlepiej wpisze się Chrysler PT Cruiser lub klasyk – Citroen DS.

Jeżeli chcesz przeczytać coś rzeczywiście bardzo ciekawego, sprawdź treść tej strony a na pewno nie pożałujesz.

Citroen DS to jeden z najpiękniejszych klasyków samochodowych, które wyprodukowano w Europie. Cena wynajmu wyjątkowego auta na ślub to ok 100 zł/h. Wszystko jednak zależy od wyboru modelu i marki samochodu.