Najnowsze uzupełnienia ubytków na podstawie tlenku cyrkonu

Uzupełnienia na podstawie tlenku cyrkonu mają cechy estetyczne tradycyjnej ceramiki, a poprzez doskonałe własności mechaniczne przezwyciężają jej bariery tyczące się wskazań klinicznych.

Ten rodzaj tworzywa (rozwinięcie tematu: odnośnik) może zostać sporządzany w automatycznym procesie który gwarantuje otrzymanie dokładnie monitorowanej, powtarzalnie dużej jakości, dokładności oraz optymalnej elastyczności tak w zakresie wskazań, jak i w sensie tworzywa. Taki właśnie jest Cyrkon. Estetyczny, szczelny, biozgodny, trwały i łatwy w użyciu.

u dentysty

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalna przezierność osiągalna w 16-stu odcieniach podbudowy oraz przeróżna gama bazowych i specjalnych barw ceramiki do licowania Cyrkonu zapewniają precyzyjne odtworzenie efektów występujących w przyrodzonym uzębieniu pacjenta. Trwałość uzupełnień w jamie ustnej jest rezultatem kilku czynników, pośród których powinno się wyszczególnić krótko oraz długo czasową odporność kliknij odnośnik;tworzywa na następujące w jamie ustnej naprężenia czynnościowe.

Ogromnie wysoka trwałość uzupełnień jest efektem zastosowania właściwej, wysoce oczyszczonej cyrkonii, którą frezuje się w stanie początkowego wypalenia. Na skutek tego Cyrkon nadaje się do wykonywania rozległych prac, zarówno w przednim jak też bocznym odcinku łuków zębowych.

Cyrkon cechuje duży poziom zgodności biologicznej. Cyrkon przewodzi ciepło w stopniu daleko mniejszym aniżeli tradycyjne uzupełnienia porcelanowo-metalowe, a zaleganie płytki nazębnej jest porównywalne z zębami naturalnymi. Zastosowany Cyrkon nie powoduje alergii, nie emituje trujących substancji. Dodatkowo, inaczej niż tradycyjne uzupełnienia protetyczne, Cyrkon nie oddziaływa na jakość obrazu uzyskanego przy zastosowaniu współczesnych metod obrazowania, na przykład rezonansu magnetycznego. Mosty i korony cyrkonowe możemy stosować we wszystkich warunkach anatomicznych. Ostatecznie są one licowane porcelaną, co do perfekcji odwzorowuje naturalne zęby, dzięki temu osiągamy perfekcyjne walory estetyczne.

W jaki sposób można wyszukać dobrego specjalistę stomatologa jaki realizuje wspomniane uzupełnienia we Wrocławiu? Zobacz polecany stomatolog we Wrocławiu lub wpisz w wyszukiwarkę internetową wbić wyrażenie: korony cyrkonowe we Wrocławiu, ewentualnie hasło: stomatolog Wrocław a uzyskamy bez liku wyników.