Hotel w Nowym Targu jako możliwość wielu atrakcji i wypoczynku

Nowy Targ to urocza metropolia Podhala. Od stuleci słynie z handlu i rzemiosła, w szczególności z wyrobu kożuchów i butów. To lokalizacja nie tylko ślicznych pejzaży, lecz również wielu atrakcji i wypoczynku, jaki gwarantuje hotel Nowy Targ.

pokój

Autor: Hotel Montecatini Terme
Źródło: http://www.flickr.com
Doceniając malowniczość i czar tego miejsca, w latach 50-tych ubiegłego wieku został w tym miejscu utworzony rezerwat przyrody, a jego tajemnicza sceneria posłużyła jako plener w produkcjach filmowych.

W tej okolicy można napawać się niezwykłymi widokami masywu Babiej Góry, także krajobrazami oferowanymi przez cztery Parki Narodowe. Nowy Targ jest profesjonalną bazą turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, także kajakowej, to naturalnie stąd wybywa najstarszy i najogromniejszy w Europie spływ kajakowy. W pogodne dni warto poświęcić chwilę na delektowanie się, wytwarzanymi z tradycyjnych receptur, lodami.W starym kamieniołomie został sporządzony rezerwat przyrody posiadający pod swoją ochroną różnokolorowe wapniowe skały, wywodzące się z rozlicznych okresów geologicznych. Dla każdego podróżnika jest niebanalnym odczuciem zobaczyć zakrzepłe w skalnych formacjach resztki zamierzchłej fauny.Skałka Rogoźnicka to miejsce osobliwe nie tylko w skali Podhala, lecz również całej Polski.O jej fenomenalnym zakresie niech zaświadcza fakt, że jest to jedyne miejsce w Polsce wprowadzone na Listę Światowego Dziedzictwa Geologicznego UNESCO. Oznacza to, że Skałka Rogoźnicka jest wyjątkowym punktem geologicznym w skali świata.

na szlaku

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Nocleg w samym Sercu Gór to doskonała oferta dla wszystkich wyszukujących momentu wypoczynku od miejskiego wrzasku. Na przykład w tym miejscu przytulny hotel w Nowym Targu.

Świetne usytuowanie zakłada duży wachlarz możliwości przed każdym kto przystanie tu choć na chwilę.

Nie zwlekaj dłużej – kliknij ten link – przeczytasz tam uwagi z serwisu (http://www.waterfun.pl/) dotyczące tej tematyki, one także zapewne bardzo Cię zaabsorbują.

Dla spragnionych znojów, ale i radości górskich włóczęg stoją otworem trakty Gorców, Pienin, oraz Tatr. Na entuzjastów białego szaleństwa oczekują dwa w pobliżu położone wyciągi w samym Nowym Targu, również ich bezgraniczna ilość na całym Podhalu. Wypatrującym beztroskiego wypoczynku możemy zaproponować spacery na łonie natury, również spływ Dunajcem. Utrudzonych wszelakimi atrakcjami górskimi zaprasza hotel Nowy Targ.