Wypożyczanie samochodów chłodniczych oraz chłodziarek mobilnych

Firma specjalizuje się w wynajmie pojazdów chłodniczych oraz kontenerów chłodniczych. Prosperuje na rynku od 1995 roku. Trudni się handlem oraz transportem towarów, wymagających odpowiedniej temperatury oraz profesjonalnych przenośnych chłodziarek.

firma wynajmująca chłodnie

Autor: Jason Lawrence
Źródło: http://www.flickr.com
Firma, dzięki rzetelnej i uczciwej pracy, zyskała grono zadowolonych klientów, ceniących profesjonalizm. W firmie znajdą Państwo najlepsze samochody chłodnicze, o masie całkowitej do 3,5 tony. Wszystkie naczepy są w świetnym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do podejmowania transportu W Polsce i Europie. W pojazdach istnieją punkty mocowania towaru oraz zabezpieczenia ścian. Dostęp do towaru odbywa się przez drzwi boczne jak i tylne.

Absorbuje Cię mieszczący się w tym miejscu materiał? Kliknij zatem dodatkowo tutaj oraz sprawdź więcej info wina włoskie na omawiany temat.

Samochody wyposażone są w urządzenia chłodząco – grzewcze i odpowiednie są do przewożenia towarów w temperaturze – 20 do + 20 st..

Perfekcyjnie wykonana izolacja samochodów dostawczych pozwala niezmiernie szybko osiągnąć 0 stopni C oraz utrzymywać tą temperaturę niskim kosztem. Na życzenie odbiorcy można uzupełnić samochody dostawcze w system monitoringu, za sprawą którego będą mieli Państwo możliwość kontrolowania trasy oraz prędkości pojazdu w całej Europie, z własnego komputera. Dołączyć można także termograf, który umożliwia wydruk temperatury z okresu przejazdu. Pojazdy są w doskonałej kondycji technicznej. Są także bardzo czyste. Wynajem chłodni – – odbywa się bez konieczności rezerwacji. Wynajmujemy wyłącznie sprawdzone marki takie jak: Mercedes, Peugeot, Citroen, Volkswagen czy Opel. Roczniki produkcji to: 2007, 2008, 2009, 2013, 2014. Prowadzimy wynajem krótko i długoterminowy w atrakcyjnych cenach.

samochody chłodnie na postoju

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli dysponują Państwo małą ilość towaru, wymagającego transportu w warunkach chłodniczych,
polecamy skorzystać z oferty wynajmu chłodziarki mobilnej. Dodatkowo oferujemy wynajem profesjonalnych przenośnych chłodni, mroźni, komór szokowego mrożenia oraz komór rozmrażających. Klient otrzymuje do swojej dyspozycji, na czas i miejsce przez niego określone – sprzęt, który pozwala samodzielnie kontrolować stan magazynowy, oszczędza koszty transportu i obsługi magazynowej w obcych chłodniach. Komory w pełni spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne władz polskich i UE. Wszyscy klienci w ramach umowy najmu są objęci stałym nadzorem serwisu. Komory mają wygodne w obsłudze drzwiczki z podgrzewanymi uszczelkami, rejestratorem pracy czujniki temperatury, alarm w przypadku niezamierzonej zmiany ustalonych parametrów, oświetlenie itp.sprawdź szczegóły grzybowo domki grzybowo domki Przenośne komory zasilane są prądem trójfazowym, co ogranicza koszty eksploatacyjne. Wynajem chłodni kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.