Wypożyczanie samochodów chłodniczych oraz chłodziarek mobilnych

Firma specjalizuje się w wynajmie pojazdów chłodniczych oraz kontenerów chłodniczych. Prosperuje na rynku od 1995 roku. Trudni się handlem oraz transportem towarów, wymagających odpowiedniej temperatury oraz profesjonalnych przenośnych chłodziarek.

firma wynajmująca chłodnie

Autor: Jason Lawrence
Źródło: http://www.flickr.com
Firma, dzięki rzetelnej i uczciwej pracy, zyskała grono zadowolonych klientów, ceniących profesjonalizm. W firmie znajdą Państwo najlepsze samochody chłodnicze, o masie całkowitej do 3,5 tony. Wszystkie naczepy są w świetnym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do podejmowania transportu W Polsce i Europie. W pojazdach istnieją punkty mocowania towaru oraz zabezpieczenia ścian. Dostęp do towaru odbywa się przez drzwi boczne jak i tylne.

Absorbuje Cię mieszczący się w tym miejscu materiał? Kliknij zatem dodatkowo tutaj oraz sprawdź więcej info wina włoskie na omawiany temat.

Samochody wyposażone są w urządzenia chłodząco – grzewcze i odpowiednie są do przewożenia towarów w temperaturze – 20 do + 20 st..

Perfekcyjnie wykonana izolacja samochodów dostawczych pozwala niezmiernie szybko osiągnąć 0 stopni C oraz utrzymywać tą temperaturę niskim kosztem. Na życzenie odbiorcy można uzupełnić samochody dostawcze w system monitoringu, za sprawą którego będą mieli Państwo możliwość kontrolowania trasy oraz prędkości pojazdu w całej Europie, z własnego komputera. Dołączyć można także termograf, który umożliwia wydruk temperatury z okresu przejazdu. Pojazdy są w doskonałej kondycji technicznej. Są także bardzo czyste. Wynajem chłodni – – odbywa się bez konieczności rezerwacji. Wynajmujemy wyłącznie sprawdzone marki takie jak: Mercedes, Peugeot, Citroen, Volkswagen czy Opel. Roczniki produkcji to: 2007, 2008, 2009, 2013, 2014. Prowadzimy wynajem krótko i długoterminowy w atrakcyjnych cenach.

samochody chłodnie na postoju

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli dysponują Państwo małą ilość towaru, wymagającego transportu w warunkach chłodniczych,
polecamy skorzystać z oferty wynajmu chłodziarki mobilnej. Dodatkowo oferujemy wynajem profesjonalnych przenośnych chłodni, mroźni, komór szokowego mrożenia oraz komór rozmrażających. Klient otrzymuje do swojej dyspozycji, na czas i miejsce przez niego określone – sprzęt, który pozwala samodzielnie kontrolować stan magazynowy, oszczędza koszty transportu i obsługi magazynowej w obcych chłodniach. Komory w pełni spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne władz polskich i UE. Wszyscy klienci w ramach umowy najmu są objęci stałym nadzorem serwisu. Komory mają wygodne w obsłudze drzwiczki z podgrzewanymi uszczelkami, rejestratorem pracy czujniki temperatury, alarm w przypadku niezamierzonej zmiany ustalonych parametrów, oświetlenie itp.

Nie masz pewności odnośnie tamtego problemu? Po prostu sprawdź szczegóły grzybowo domki przedstawione właśnie tutaj. Wszystko było starannie przedstawione.

Przenośne komory zasilane są prądem trójfazowym, co ogranicza koszty eksploatacyjne. Wynajem chłodni kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.