Prowadzisz firmę i musisz często nadawać przesyłki? Korzystasz z Poczty Polskiej, ale potrzebujesz lepszej obsługi?

Nieważne, czy masz prężnie działający sklep w Internecie, czy raczej jesteś ich klientem, pewnie nie raz byłeś w sytuacji, gdy musiałeś wysłać paczkę. Większość osób wciąż korzysta wyłącznie z usług Poczty Polskiej, dlatego że taniej, wygodnie, nie jest to skomplikowane, ale czy tak jest rzeczywiście?

Dzisiaj obserwujemy rozwój e-biznesu, razem z nim także usługi kurierskie mają się lepiej. Faktem jest, że na rynku polskim działa bardzo dużo różnych firm, świadczących wysyłki kurierskie, jednak wszystkie mają całkiem podobny sposób działania . Doręczenie paczki, na terenie kraju w jedną dobę nei jest już czymś wyjątkowym, niewielki procent uszkodzeń, lub zagubień paczek tak samo jest już standardem, koszt wysłania paczki nie jest wygórowana i na pewno zadowoli każdego, kto oczekuje szybkiej oraz profesjonalnej obsługi.

kurier

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego więc ludzie tak niechętnie korzystają z takich usług? Być może z tego powodu, że w dalszym ciągu panuje przeświadczenie, że kurier online przeznaczony jest dla wielkich firm, korporacji, a przeciętny Polak zapłaci bardzo dużo pieniędzy, za chociażby wysłanie zwykłego listu.

Interesujący artykuł? Zatem zapewne przypadnie Ci do gustu też informacja z serwisu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Wystarczy w niego wejść.

Jak w każdej opowieści i tu znajdziemy ziarno prawdy. Firmy oferujące sprzedaż na wysyłkę płacą przeważnie mniej za identyczne usługi kurierskie, a to za sprawą umowy zawartej z konkretnym przewoźnikiem.

Jednak każdy klient, może skorzystać z usług brokera kurierskiego.

Dzisiaj faktycznie ciężko odnaleźć jest wartościowe dane, więc zgłąb proponowane informacje, które przyciągną Twoje zainteresowanie.

Jest to wciąż silniej rozwijająca się sieć nadań przesyłek, prosto mówiąc broker kurierski to pośrednik między klientem, a firmami kurierskimi, biura ulokowane są często w większych miastach, albo w centrach handlowych . Standardowy broker posiada w ofercie usługi dostarczane przez kilka firm, co wpływa znacząco na spadek ceny i dostosowanie usług do oczekiwań klienta, więc za cenę porównywalną, czy wręcz niższą, aniżeli w przypadku normalnej poczty, jesteśmy w stanie wysłać paczkę, która z pewnością będzie szybko oraz fachowo doręczona do adresata.

Przeanalizujmy przy wysyłaniu następnej paczki, zamiast zanosić ja do dobrze znanej każdemu placówki z żółtą trąbką, opłaci się dowiedzieć, czy w bliskim sąsiedztwie nie działa któryś broker kurierski. W końcu pytanie o sposób wysyłki oraz wycenę nic nie kosztuje, a może faktycznie takie usługi bardziej przypadną nam do gustu.