Telebimy lub billboardy – jaka ze wskazanych form reklamy zewnętrznej jest najatrakcyjniejsza?

Właściciele firm mają sporo zadań, którym są zmuszeni sprostać, by z powodzeniem prowadzić swoją działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia wypromowanie produktów lub usług w sposób, który przywabi klientów. Istnieje niejedna forma promocji, a jedną z najbardziej popularnych jest reklama outdoorowa, zwana innymi słowy reklamą zewnętrzną. Dwie zwłaszcza znane formy niniejszej reklamy to billboardy i telebimy. Która z nich będzie dla nas bardziej odpowiednia?

Telebim Opole to ekran wizyjny, jaki składa się z diod. Można na nim zamieszczać wszelkiego typu animacje, które niejednokrotnie zdecydowanie lepiej przykuwają uwagę od zwykłych plakatów. Obraz na nim przedstawiany jest wyraźny nawet w trudnych warunkach pogodowych, na przykład kiedy świeci słońce bądź jest deszczowo – zareklamuj się w Opolu . Billboard natomiast jest nośnikiem reklamy, który może osiągnąć bardzo duże rozmiary, w zależności od tego, w którym miejscu planujemy go umieścić. Billboardy mogą stać przy drogach, lecz mogą być również powieszone na budowlach w centrum miasta.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają szansę być dostrzeżone przez największą liczbę ludzi, zatem lokalizacja musi być jednym z pierwszych czynników, nad którymi się będziemy zastanawiać. Jeśli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on na pewno kosztowniejszy od billboardu, ale również bardziej efektowny. Dodatkowo potrzebuje stosownego zezwolenia – nie można go postawić od tak. Billboardy z kolei mogą być niedostrzegalne nocą bądź przy gorszej pogodzie, jeśli właściwie ich nie oświetlimy.

Jeżeli masz ochotę uzyskać bardziej dokładne informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj na stronie (http://osadanaochodzitej.pl/o-nas.html), które najnormalniej w świecie Cię wciągną.

Dlatego pamiętajmy o tym, wybierając tą formę promocji.

Nie ma wyraźnej odpowiedzi na pytanie, który z rodzajów reklamy zewnętrznej jest odpowiedniejszy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb danego właściciela przedsiębiorstwa oraz kampanii reklamowej, jaką ma plan przeprowadzić – współpracuj z najlepszymi odnośnie reklamy . Odpowiedz w takim razie sobie na pytanie, na czym szczególnie ci zależy i jakim sposobem według ciebie najskuteczniej dotrzesz do odbiorców, a wyjście nasunie ci się samo. Gdzie zgłosić się w celu wykonania reklamy na wyżej nadmienione typy nośników? Najlepiej do dobrej agencji reklamowej, jaka posiada doświadczenie w tej dziedzinie i dzięki której odniesiemy pożądany sukces.