Szukasz pokrowca na telefon LG? Sprawdź, jakie są ich typy

Większość z nas należy współcześnie do grona użytkowników smartfonów. To telefony, które nie tylko umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych czy przesyłanie wiadomości SMS-owych. Oferują także szereg innych funkcji, z jakich warto jest korzystać, aby w pełni cieszyć się jego możliwościami i robić piękne fotografie z podróży, surfować po sieci lub znajdować drogę do celu, do jakiego zmierzamy.

telefon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
By telefon nam właściwie służył, najkorzystniej jest zainwestować w porządne etui. LG G3 czy inny smartfon tak samo go potrzebują, dlatego nie zwlekaj z zakupem oraz zdecyduj się na jeden z przedstawianych niżej typów pokrowców. Pierwszy typ pokrowca to pokrowce plastikowe. Są niezrównanie powszechne przez swoją niewielką cenę, jednakże nie chronią wystarczająco naszego urządzenia. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że już przy pierwszym upadku z wysokości, nawet ze stołu, mogą pęknąć oraz na przykład porysować bok naszego telefonu. Pokrowce plastikowe są niedrogie, ale lepiej jest zastanowić się nad innym etui, chociażby z poliwęglanu – HS-TRADE s.c.. To również sztuczny materiał, lecz w odróżnieniu od plastiku poliwęglan lity – więcej->: przejdź do strony – jest nadzwyczaj solidny oraz świetnie ochrania także w przypadku uderzenia komórki o twardą powierzchnię. Jeżeli zależy ci na gustownym zabezpieczeniu smartfona, możesz zdecydować się na pokrowiec skórzany. Prezentuje się naprawdę elegancko, a do tego nie niszczy się szybko. Niestety nade wszystko chroni wyłącznie przed zadrapaniami. Jeżeli telefon komórkowy wypadnie nam z rąk, takie etui może nie być dostateczną ochroną. Dla osób doceniających dobrą jakość przeznaczone są pokrowce z włókna węglowego. Nie da się ukryć, iż są drogie, ale za dobrą jakość warto jest zapłacić trochę więcej. Tym bardziej, że idealnie ochraniają przed wszelkimi uszkodzeniami, toteż będziesz pewny, iż twój nowo zakupiony sprzęt jest w pełni bezpieczny oraz nic mu nie zagraża.

etui na telefon

Autor: Etuo
Źródło: http://www.etuo.pl
Czym jeszcze kierować się kupując etui? LG G2 mini, Samsung lub Nokia to przykładowe typy oraz marki smartfonów, toteż podaj w sklepie dokładną nazwę swojego telefonu, by nie okazało się, że wybrałeś nieodpowiedni pokrowiec. Zawsze możliwa jest wymiana zakupionych produktów, lecz lepiej jest zaoszczędzić sobie zachodu i z miejsca wybrać etui, które będzie dopasowane do naszego telefonu – akcesoria do LG Leon 4G LTE.