Strona główna » Temat: "absolwenci"

Zawód – prawnik. Droga do sukcesu

Tysiące osób marzy o karierze prawnika i o ogromnych zarobkach. Przez ostatnie dekady narosło sporo fałszywych przekonań odnoszących się do zawodu prawnika, które mogą być materiałem na wiele artykułów.

Jak wyglądają oferty usług geodezyjnych na Dolnym Śląsku?

Podział geodezyjny skutkuje wydzieleniem minimum dwóch nowych działek z terenu objętego podziałem. Jest to istotny element procesu inwestycyjnego, który pozwala dostosować teren do planowanej inwestycji. Może również umożliwić dysponowanie prawem własności, do wydzielonej części nieruchomości pierwotnej.

Czy opłaca się wybrać informatykę?

Informatyka oraz związany z nią przemysł są najbardziej dynamicznie rozwijającymi się zbiorami wiedzyi techniki. Ciągle rośnie popyt na fachowców, zapewniających firmom konkurencyjność i wprowadzanie najnowszych technologii. Równocześnie ze wzrostem znaczenia informatyki w dzisiejszej gospodarce, wzrasta zainteresowanie tym kierunkiem edukacji wśród maturzystów.

WSTiE w Suchej Beskidzkiej – najlepsze kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Dobra oferta oraz świetny poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zdobyła uznanie wśród maturzystów, zostając liczącym się centrum edukacji.