Strona główna » Temat: "absolwenci"

WSTiE w Suchej Beskidzkiej – najlepsze kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Dobra oferta oraz świetny poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zdobyła uznanie wśród maturzystów, zostając liczącym się centrum edukacji.

Czy opłaca się wybrać informatykę?

Technologie informatyczne oraz związany z nimi przemysł są najbardziej dynamicznie rozwijającymi się dziedzinami wiedzyoraz techniki. Ciągle wzrasta popyt na specjalistów, umożliwiających firmom konkurencyjność i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Równocześnie ze wzrostem istoty informatyki we współczesnej gospodarce, zwiększa się zainteresowanie tym kierunkiem edukacji wśród absolwentów szkół średnich.

Zawód – prawnik. Droga do sukcesu

Sporo młodych ludzi myśli o pracy prawnika i o ogromnych pieniądzach. Przez ostatnie dekady powstało wiele mitów odnośnie tego zawodu, które są materiałem na dziesiątki artykułów.

Jak wyglądają oferty usług geodezyjnych na Dolnym Śląsku?

Podział geodezyjny ma na celu wydzielenie przynajmniej dwóch nowych działek z terenu objętego procesem. Jest to istotny etap procesu inwestycyjnego, który pozwala dostosować teren do planowanej inwestycji. Umożliwia również administrowanie prawem własności, do wyodrębnionej części nieruchomości pierwotnej.