Strona główna » Temat: "absolwenci"

WSTiE w Suchej Beskidzkiej – najlepsze kierunki

WSTiE w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Bogata oferta edukacyjna , a także wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zyskała szacunek wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się ośrodkiem edukacji.

Zawód – prawnik. Droga do sukcesu

Sporo młodych ludzi myśli o pracy prawnika i o ogromnych pieniądzach. Przez ostatnie dekady powstało wiele mitów odnośnie tego zawodu, które są materiałem na dziesiątki artykułów.

Czy opłaca się wybrać informatykę?

Informatyka oraz związany z nią przemysł są dynamicznie rozwijającymi się zbiorami wiedzyoraz techniki. Stale wzrasta popyt na specjalistów, zapewniających przedsiębiorstwom konkurencyjność i wdrażanie nowych rozwiązań. Równocześnie ze wzrostem znaczenia technik informatycznych we współczesnej gospodarce, rośnie zainteresowanie tym kierunkiem studiów wśród maturzystów.

Jak wyglądają oferty usług geodezyjnych na Dolnym Śląsku?

Podział geodezyjny ma na celu wydzielenie przynajmniej dwóch nowych działek z terenu objętego procesem. Jest to istotny etap procesu inwestycyjnego, który pozwala dostosować teren do planowanej inwestycji. Umożliwia również administrowanie prawem własności, do wyodrębnionej części nieruchomości pierwotnej.