Strona główna » Temat: "absolwenci"

Czy opłaca się wybrać informatykę?

Informatyka oraz związany z nią przemysł są najbardziej dynamicznie rozwijającymi się zbiorami wiedzyi techniki. Ciągle rośnie popyt na fachowców, zapewniających firmom konkurencyjność i wprowadzanie najnowszych technologii. Równocześnie ze wzrostem znaczenia informatyki w dzisiejszej gospodarce, wzrasta zainteresowanie tym kierunkiem edukacji wśród maturzystów.

Jak wyglądają oferty usług geodezyjnych na Dolnym Śląsku?

Podział geodezyjny skutkuje wydzieleniem minimum dwóch nowych działek z terenu objętego podziałem. Jest to istotny element procesu inwestycyjnego, który pozwala dostosować teren do planowanej inwestycji. Może również umożliwić dysponowanie prawem własności, do wydzielonej części nieruchomości pierwotnej.

Zawód – prawnik. Droga do sukcesu

Sporo osób marzy o karierze prawnika i o wielkich pieniądzach. Przez ostatni czas doszło sporo fałszywych przekonań wokół zawodu prawnika, które są materiałem na wiele artykułów.

WSTiE w Suchej Beskidzkiej – najlepsze kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Dobra oferta oraz świetny poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zdobyła uznanie wśród maturzystów, zostając liczącym się centrum edukacji.