AGD

AGD

Zdecydowanie opłaca się sprowadzać produkty z Chin

Respektujemy Chiny, ponieważ to szybko rosnąca ekonomia, która za jakiś czas będzie pewnie na piedestale. Wiadomo: mieszkańcy Chin są ogólnie nadal stosunkowo niezamożnym narodem, lecz pamiętajmy, że jeszcze nie tak dawno temu Chińczycy cierpieli na głód, a więc progres jest godny naszego respektu. Ciężko w takim razie nie doceniać Chińczyków, w szczególności, iż w ostatnim czasie zauważyć idzie, że typowo chińskie towary nie są wcale kiepskie. Przykładowo firma Lenovo świetnie pokazuje chiński sukces.

Jeśli nie chcesz, żeby robienie sprawunków było tak bardzo żmudne i problematyczne, to przed każdym wyjściem z domu przeglądnij gazetkę promocyjną z Tesco i wykonaj listę zakupów

Dla mnóstwa ludzi robienie zakupów jest strasznie wyczerpujące, ponieważ markety są coraz bardziej rozbudowane,w związku z tym jest zdecydowanie więcej produktów. Jest to w szczególności problematyczne dla ludzi starszych, jakim ciężko jest zdecydować, który artykuł jest zdrowszy. Dokuczliwe jest to także dla osób zabieganych i zapracowanych, ponieważ jedna wizyta w sklepie nieraz trwa nawet godzinę.

Odpowiednie gospodarowanie śmieciami podstawą nowoczesnego społeczeństwa

Przeludnienie, nieodpowiedzialne zarządzanie zasobami naturalnymi, duża liczba samochodów i innych pojazdów produkujących spaliny – to wszystko sprawia, że współczesne środowisko woła o pomoc. Ludzie generują dużą ilość śmieci, która trafia na wysypiska. Wiele opakowań rozkłada się przez długi czas, co ma bezpośredni wpływ na kondycję środowiska. Co można zrobić, aby nadprodukcja śmieci nie była tak niepokojącym zjawiskiem?