Strona główna » Temat: "agroturystyka"

W jaki sposób zaplanować niezapomniane wakacje w Polsce

Patrząc na ceny, zwykle dużo tańsze wydają się wakacje w na południu Europy niż w kraju. Mądrzy jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nasze morze to świetne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?

Sylwester 2013

Aby znaleźć oferty dotyczące interesującego nas miejsca musimy tylko wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, przykładowo: sylwester w Bieszczadach, Karpacz sylwester, lub też sylwester na Mazurach. Następnie musimy jedynie wybrać odpowiadającą nam propozycję i dokonać rezerwacji telefonicznej lub internetowej.

Noclegi nad polskim morzem

Szum wody, rozgrzany piasek, morska bryza. Świetne miejsce na spacer. Jednakże nim udamy się na wędrówkę wybrzeżem naszego morza, na początku wypada zrealizować podróż szlakiem noclegów w nadmorskich miejscowościach. Bo jedną z przesłanek udanego urlopu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest naprawdę duża. Od pokoi, kwater, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe.

Bałtyckie plaże zapraszają

Ferie nad morzem to dobra idea na fantastyczny czas. Wielu ludzi woli wyjazdy na przykład nad Adriatyk, nie wiedząc, jakie urocze morze znajduje się całkiem niedaleko. Trzeba, żeby ludzie na nowo polubili nasz Bałtyk, o który bili się nasi antenaci. Latem Bałtyk może na równych warunkach rywalizować z innymi morzami.

Agroturystyka w górach

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to nadzwyczaj ciekawe miejsce dla pragnących emocji turystów. Znane z prześlicznych krajobrazów, różnorodnej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, w dzisiejszych czasach kusi również nadzwyczaj rozbudowaną bazą turystyczną. Inne atrakcyjne rzeczy, które opłaca się zobaczyć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najbardziej popularnych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.