Strona główna » Temat: "agroturystyka"

Weekend poza Warszawą

Piękno jest tak blisko! Tak można zwrócić się do warszawiaków, którzy entuzjastycznie odwiedzają Zakopane i Bałtyk, a omijają urocze Mazowsze. A bez wątpienia jest tam wiele do zobaczenia!

Bałtyckie plaże zapraszają

Ferie nad morzem to wspaniała opcja na wypoczynek odpoczynek. Wielu Polaków woli wyjazdy na przykład do Chorwacji, nie zdając sobie sprawy, jakie piękne morze jest całkiem blisko. Warto, żeby mieszkańcy Polski na nowo polubili nasz Bałtyk, o który walczyli nasi ojcowie. Letnią porą Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z najlepszymi kurortami Egiptu.

W jaki sposób zaplanować niezapomniane wakacje w Polsce

Analizując wydatki, zwykle dużo tańsze wydają się wczasy w nad Morzem Śródziemnym niż w kraju. Mądrzy jednak potrafią sobie z tym poradzić. Polskie plaże to świetne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować cudowne wakacje?

Noclegi nad polskim morzem

Szmer wody, rozgrzany piach, morska bryza. Świetne miejsce na spacer. Lecz zanim wybierzemy się na wędrówkę brzegiem polskiego morza, najpierw należy odbyć wyjazd trasą mieszkań w morskich miejscowościach. Bo jedną z posad udanego urlopu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest naprawdę ogromna. Od pokoi, apartamentów, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe.