Strona główna » Temat: "atrakcje"

Wycieczki 2013

Czas urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wymarzonego wyjazdu wakacyjnego. W końcu czekamy na niego cały rok. W czasie leniwych, zimowych wieczorów cieszyliśmy się zdjęciami z minionego sezonu. Oglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima strasznie dała się nam we znaki, więc szczególnie wyczekujemy życiodajnych promieni słońca.

Wakacje nad morzem

Jakie jest idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu? Trudne pytanie, bo każdy posiada inne zapatrywania. W przypadku niektórych idealne będą Kaszuby, dla innych domki nad wodą np. jak te tutaj www.eholiday.pl/noclegi-mielno-25610.html. W tym artykule skupimy się na jednym, ponadczasowym kierunku podróży po odpoczynek – opiszemy urlop nad polskim morzem.

Dlaczego góry są takie popularne?

Tatry i Sudety w odróżnieniu od innych miejsc w Polsce gwarantują ciekawe atrakcje dla turystów niemal przez cały rok. Zimą są to oczywiście narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to emocjonujące przeżycia dla turystów. Wiosna, mimo topniejących śniegów, to z kolei idealny czas na rodzinne Święta Wielkanocne, które można spędzić, podziwiając wciąż żywe tradycje regionu. Latem nadchodzi czas na masową turystykę trekkingową, rajdy i wspinaczkę po górach, ale także na atrakcje, które oferują doliny.

Gdzie wybrać się na weekend, czyli oferta turystyczna na południu Polski i hotele w Poznaniu

Planując wakacje przeważnie zaczynamy przygotowania odnajważniejszego dylematu – góry czy morze. Zarówno pierwsza jak i druga możliwość ciągnie za sobą mnóstwo pozytywnych konsekwencji. Urlop w górach pozwoli odnaleźć wewnętrzną harmonię przez bliskość dzikiej, nieopanowanej wciąż przez ludzi natury, a wyprawy licznymi szlakami turystycznymi wpłyną korzystnie na całościową sprawność ruchową pensjonariuszy.