Strona główna » Temat: "Auto"

Reklama – które jej formy są najbardziej popularne

Mijamy ją niemal każdego dnia – nieważne gdzie jest przyczepiona, czy na ścianie bloku, czy na tramwaju, zawsze do nas trafi – zgadniecie o czym mowa? Oczywiście o reklamie – nie da się nie zgodzić z faktem, iż żyjemy w czasach kiedy jesteśmy wręcz bombardowani reklamami, które docierają do nas z różnych stron.

Jak legalnie oddać swoje auto?

Kiedy nasz samochód służy nam przez lata i bardzo długo nie wymieniamy pojazdu, możemy go doprowadzić do stanu, w którym korzystnym wyjściem jest wyłącznie złomowanie auta. Jeśli zależy nam na zarobku ze sprzedaży możemy spróbować odnaleźć kogoś, kto podejmie się odrestaurowania auta lub oddać je do punktu demontażu. W jaki sposób zgodnie z prawem zezłomować stare auto?

Jak zakupić dobrej jakości ogumienie?

Zakup ogumienia to niezmiernie ważna sprawa. Wiedzą o tym posiadacze wszystkich pojazdów. Niestety, opona oponie pozostaje nierówna. Powinniśmy postawić na jakość. W tym wypadku oszczędzanie nie wyjdą nam na dobre. O czym pamiętać szukając właściwe?

Opony na lato Warszawa, jak dopasować obręcz

Każdy posiadacz auta dba o to, żeby jego auto było sprawne i bezpieczne. Z wyjątkiem dorocznego przeglądu, bądź wymiany oleju, trzeba również pamiętać o zmianie opon z zimowych na letnie. Najlepsza i najbezpieczniejsza jest wymiana wszystkich czterech opon jednego gatunku.