Strona główna » Temat: "Auto"

Napełnianie klimatyzacji, czyszczenie klimatyzacji

Obecnie w autach jest klimatyzacja. Kiedyś trzeba było otworzyć wszystkie okna a i tak czuło się w samochodzie jak w puszce zwłaszcza latem. Tak, więc w dzisiejszych czasach korzysta się z luksusu, jakim jest wspomniana klimatyzacja. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że klimatyzacja to pewnego rodzaju system, który należy uzupełniać.

Reklama – które jej formy są najbardziej popularne

Mijamy ją niemal codziennie – nieistotne gdzie jest przyczepiona, czy na ścianie budynku, czy na Autobusie, zawsze do nas trafi – wiecie o czym mowa? Oczywiście o reklamie – nie da się zaprzeczyć, że żyjemy w czasach gdy jesteśmy wręcz bombardowani reklamami, które trafiają do nas z różnych stron.

Jak niedrogo wypożyczyć auto z wypożyczalni samochodów?

Wynajmowanie pojazdów, dla wielu z nas kojarzy się z zawiłą procedurą, przypieczętowaną wielką umową, w której skrytych jest mnóstwo tajemniczych opłat. Z tego powodu pewnie niezwykle rzadko rezygnujemy, a jeżdżąc rzadko pozostawiamy sporą gotówkę w taksówkach. Jak to jest w rzeczywistości? Wynajem samochodów jest tani, czy drogi? Czy warto wynajmować samochód z wypożyczalni?

Opony na lato Warszawa, jak dopasować obręcz

Każdy posiadacz wozu dba o to, ażeby jego auto było funkcjonalne i pewne. Prócz corocznego przeglądu, bądź wymiany oleju, powinno się także pamiętać o zmianie opon z zimowych na letnie. Najlepsza i najbezpieczniejsza jest wymiana wszystkich czterech opon jednego modelu.