Strona główna » Temat: "autor"

Specjalistyczne i amatorskie recenzje filmowe w sieci

Znane powszechnie pisanie recenzji po obejrzanym seansie może być w charakterze tak pozytywnym – gdy widz był usatysfakcjonowany seansem oraz gdy film spełniał najważniejsze dla recenzującego wymagania, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe powinny być specjalistyczne, bo liczą się wrażenia oraz szczerość oglądających. Wyraz pochodzący z języka łacińskiego – recensio – znaczy spis ludności lub również przegląd, ponieważ można przyjąć, że recenzja jest swoistym typem przeglądu, podsumowania określonego filmu.

Na rynku gier rządzi Minecraft!

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, przeważnie są recenzowane gry średnie, nie zapadające w pamięć. Właściwie, tak samo jest z muzyką czy z filmami.

Szukasz nietuzinkowej gry? Oto nasze propozycje!

Jesteś graczem i poszukujesz czegoś niezwyczajnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez koncepcji, są podobne do innych. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które na pewno zyskają twoje uznanie. Już wielka ilość graczy na całym świecie zgodnie twierdzi, że są to wyjątkowe gry. Teraz twoja kolej.