Strona główna » Temat: "autor"

Specjalistyczne i amatorskie recenzje filmowe w sieci

Znane ogólnie pisanie recenzji po obejrzanym filmie może być w charakterze tak pozytywnym – gdy widz był zadowolony z seansu oraz jeśli film spełniał istotne dla recenzującego wymagania, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe muszą być specjalistyczne, bo liczą się wrażenia oraz szczerość oglądających. Słowo pochodzące z języka łacińskiego – recensio – oznacza spis ludności lub również przegląd, dlatego można przyjąć, że recenzja jest swoistym typem przeglądu, podsumowania danego filmu.

Szukasz nietuzinkowej gry? Oto nasze propozycje!

Jesteś graczem i poszukujesz czegoś niezwyczajnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez koncepcji, są podobne do innych. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które na pewno zyskają twoje uznanie. Już wielka ilość graczy na całym świecie zgodnie twierdzi, że są to wyjątkowe gry. Teraz twoja kolej.

Na rynku gier rządzi Minecraft!

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, przeważnie są recenzowane gry średnie, nie zapadające w pamięć. Właściwie, tak samo jest z muzyką czy z filmami.