autor

autor

Szukasz nietuzinkowej gry? Oto nasze propozycje!

Jesteś graczem i poszukujesz czegoś niezwyczajnego i odkrywczego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które na pewno zyskają twoją uwagę. Już wielu graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz twoja kolej.

Specjalistyczne i amatorskie recenzje filmowe w sieci

Znane powszechnie pisanie recenzji po obejrzanym seansie może być w charakterze zarówno pozytywnym – jeżeli widz był zadowolony z seansu i kiedy film spełniał najistotniejsze dla recenzującego wymagania, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe muszą być napisane profesjonalnie, gdyż istotne są wrażenia czy szczerość odbiorców. Słowo pochodzące z języka łacińskiego – recensio – znaczy spis ludności lub również przegląd, dlatego można przyjąć, że recenzja jest osobliwym typem przeglądu, podsumowania danego filmu.

Na rynku gier rządzi Minecraft!

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma znaczącą wadę, gdyż, przeważnie są recenzowane gry niezbyt zjawiskowe, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Zresztą, podobnie jest z recenzjami muzycznymi czy z recenzjami filmowymi.