autor

autor

Specjalistyczne i amatorskie recenzje filmowe w sieci

Znane generalnie pisanie recenzji po obejrzanym seansie może być w charakterze tak pozytywnym – kiedy widz był usatysfakcjonowany seansem i kiedy film spełniał najistotniejsze dla recenzenta kryteria, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe powinny być specjalistyczne, ponieważ liczą się wrażenia i szczerość odbiorców. Wyraz pochodzący z języka łacińskiego – recensio – znaczy spis ludności czy też przegląd, dlatego można przyjąć, że recenzja jest osobliwym rodzajem przeglądu, podsumowania konkretnego filmu.

Szukasz nietuzinkowej gry? Oto nasze propozycje!

Jesteś graczem i poszukujesz czegoś niezwyczajnego i odkrywczego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które na pewno zyskają twoją uwagę. Już wielu graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz twoja kolej.

Na rynku gier rządzi Minecraft!

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma znaczącą wadę, gdyż, przeważnie są recenzowane gry niezbyt zjawiskowe, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Zresztą, podobnie jest z recenzjami muzycznymi czy z recenzjami filmowymi.