Strona główna » Temat: "bank"

Egzekucja kredyty na rachunku bankowym dłużnika

Zajęcie rachunku bankowego dłużnika zrealizowane zostaje z chwilą doręczenia placówce bankowej zajęcia wierzytelności trasata z tytułu prowadzenia rachunku bankowego. Bank zobowiązanym będzie zająć rachunek bankowy trasata nawet w wypadku nie wskazania przez wierzyciela dokładnie numeru rachunku bankowego. Wystarczy więc wiedza wierzyciela, iż dłużnik może w danym banku posiadać rachunek bankowy.

Obligacje korporacyjne – sposób na zysk

Polska ze stabilnym wzrostem gospodarczym i kurczącym się zadłużeniem odznacza się na tle UE. Oznacza to, że obligacje skarbowe cieszą się wzrastającą popularnością i mają zaufaniekupujących.

Dziś można szybko dostać pieniądze

Bywa tak, że potrzebujemy pieniędzy na teraz. Niestety nikt ze znajomych nie jest w stanie nas wspomóc i wtedy przychodzi nam do głowy pożyczka pozabankowa. Taka szybka pożyczka pozabankowa nie wiąże się z wypełnianiem żadnych papierów. Bardzo często potrzebny jest jedynie dowód. Dlatego wiele osób po prostu wybiera ten rodzaj pożyczek. Jeżeli spłaca się je w krótkim czasie, przykładowo w miesiąc, to nie trzeba nawet opłacać odsetek. Ale zdarza się również tak, że człowiek nie daje rady zapłacić tak prędko takiej pożyczki, a wtedy procenty są bardzo wysokie.

Egzekucja z długów na rachunkach bankowych dłużnika

Zajęcie rachunku bankowego dłużnika zrealizowane zostaje z momentem doręczenia placówce bankowej zajęcia wierzytelności trasata z tytułu prowadzenia rachunku bankowego. Bank zobligowany będzie zająć rachunek bankowy dłużnika nawet w przypadku nie wskazania przez wierzyciela dokładnie numeru rachunku bankowego. Starczy więc wiedza wierzyciela, iż trasat może w konkretnym banku posiadać rachunek .