Strona główna » Temat: "baseny"

Termy a korzyści dla zdrowia

Jesteś emerytem? Chorujesz na sporo problemów zdrowotnych? Chcesz wybrać się na cudowne wczasy, lecz nie masz pomysłu, jaki cel wskazać? Mamy dla ciebie doskonale informacji – w tym wpisze powiemy ci, czemu rozsądnie jest udać się w tym roku na Podhale.

Zalety basenów termalnych

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować rzadkich atrakcji, wyszukuje specyficzne sposoby odpoczynku. Niezwykłą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Fenomenalny odpoczynek ciężko w końcu wyobrazić sobie bez jakiegokolwiek sąsiedztwa wody. Nawet w górach należy zwyczajowo odpocząć od długich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Lecimy z Wrocławia na Jamajkę – garść wskazówek

Niebieściutkie morze, szerokie plaże z drobnym, czystym piaskiem, soczyście zielone krzewy i drzewa oraz zupełna swoboda – tak ogólnie opisać można cenioną przez podróżnych ze wszystkich zakątków świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka niewątpliwie nierzadko stanowi cel wymarzonej podróży

Urlop w górach

Nasze polskie Tatry zwykle są kojarzone z Zakopanem, jednakże w rejonie Podkarpacia można napotkać parę innych miasteczek, które warto odwiedzić w wakacyjny czas. Przedstawiamy dwa najciekawsze miasteczka, które polecamy w tegoroczne lato.

Urlop dla miłośników odpoczynku nad polskim morzem

Po dłuższej i wyczerpującej zimie z niecierpliwością oczekujemy okresu wakacyjnego. Marzą o nich zarówno dzieciaki, które przez cały rok przykładnie się uczyły oraz ich opiekunowie, którzy przesiadują w dusznych miejscach pracy. Co raz cieplejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia rozmarzamy o wakacjach. W tajemnicy przed szefem, wertujemy katalogi biur wczasowych i planujemy wyjątkowy wyjazd.