Strona główna » Temat: "baseny"

Lecimy z Wrocławia na Jamajkę – garść wskazówek

Niebieściutkie morze, szerokie plaże z miękkim, białym piaskiem, intensywnie zielone krzewy i drzewa i całkowita swoboda – tak krótko opisać można cenioną przez turystów z całego świata wyspę Morza Karaibskiego. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka niewątpliwie często stanowi cel wyśnionej wycieczki

Termy a korzyści dla zdrowia

Jesteś emerytem? Chorujesz na wiele problemów zdrowotnych? Pragniesz udać się na cudowne wakacje, lecz nie masz pomysłu, jaki kierunek wskazać? Mamy dla ciebie doskonałe wiadomości – w tym wpisze dowiesz się, dlaczego rozsądnie jest pojechać w tym roku w góry.

Urlop dla miłośników odpoczynku nad polskim morzem

Po dłuższej i wyczerpującej zimie z niecierpliwością wypatrujemy okresu wakacyjnego. Rozmarzają o nich zarówno dzieci, które przez cały rok pilnie się uczyły oraz ich rodzice, którzy kwitną w dusznych biurach. Co raz cieplejsze dni sprawiają, że każdego dnia rozmarzamy o wakacjach. W tajemnicy przed szefem, kartkujemy broszury biur wczasowych i planujemy cudowny wyjazd.

Wakacje dla zdrowia

Z pewnością każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i codziennymi obowiązkami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod ogromną presją. W czasie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego domu, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie daje nam zasnąć. I znów na drugi dzień jesteśmy zmęczeni.

Złota jesień człowieka

Kiedy ktoś staje się emerytem, wiele smutnych rzeczy może się pojawić. Politolodzy, którzy systematycznie badają demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy powtarza się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, bo nieraz człowiek na emeryturze przestaje widzieć sens życia, który poprzednio widział głównie w pracy.