bieganie

bieganie

W jaki sposób stać się atrakcyjną czterdziestolatką?

W Polsce, tak naprawdę na całym Starym Kontynencie, dostrzec można coraz więcej zadbanych kobiet po czterdziestym roku życia. Chociaż jeszcze kilka lat temu panie, które przekroczyły czterdzieści lat po prostu poważnie myślały o emeryturze, na szczęście dzisiaj jest sporo lepiej. A więc czterdziestolatki nareszcie dbają o siebie. Oczywiście nie rozchodzi się o to, że kiedyś nie było pań, które umiały zadbać o swoją prezencję w dojrzalszym wieku, ale fakty są takie, iż obecnie ten trend jest o wiele bardziej zauważalny. A co można powiedzieć kobiecie, która raczej nie dba o własny wygląd? No cóż, czas zadbać o siebie!

Jak stać się fit czterdziestolatką?

W naszym kraju, w sumie na całym kontynencie, dostrzec nietrudno coraz więcej zadbanych pań po czterdziestce. Choć jeszcze przed kilkoma laty panie, które przekroczyły czterdzieści lat najzwyczajniej w świecie na serio rozmyślały o przejściu na emeryturę, na szczęście obecnie jest lepiej. Czyli czterdziestolatki wreszcie dbają o siebie. Naturalnie nie rozchodzi się o to, że kiedyś nie było kobiet, które dbały o siebie w dojrzałym wieku, lecz fakty są takie, iż obecnie owy trend jest bardziej dostrzegalny. Co można powiedzieć kobiecie, która generalnie nie dba o swój wygląd? No cóż, czas zadbać o siebie!

W jaki sposób ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

Rowerki treningowe

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”

Przygotowanie do triathlonu – czyli jak dbać o swój progres jak również wyróżnić się na tyle innych pasjonatów

Każda osoba uprawiająca sport zapewne ma świadomość, iż wszystkie postępy w określonej dziedzinie zdecydowanie motywują do dalszych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą takie dziedziny, jak pływanie, bieganie, jak i kolarstwo, a co za tym idzie wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi wcześniej poznać własne wszystkie możliwości i dokonać starań, aby jej kondycja była na właściwym poziomie.