Strona główna » Temat: "bieganie"

Przygotowanie do triathlonu – czyli jak dbać o swój progres jak również wyróżnić się na tyle innych pasjonatów

Każdy sportowiec na pewno ma świadomość, że wszystkie postępy w danej dziedzinie niewątpliwie motywują do dalszych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak także kolarstwo, a co za tym idzie wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi wcześniej poznać własne wszystkie możliwości i dokonać starań, aby jej wyniki były na właściwym poziomie.

Czynny wypoczynek. Ale na jaki się zdecydować?

Jak spędzić wolny czas? Aktywnie, oczywiście! Jest wiele sposobów na aktywne spędzenie czasu, że w końcu od nadmiaru możliwości już w zasadzie nie nie wiemy, na co się zdecydować.

Jak stać się fit czterdziestolatką?

W Polsce, tak naprawdę na całym kontynencie, zauważyć można coraz większą liczbę atrakcyjnie wyglądających kobiet po czterdziestym roku życia. Choć jeszcze przed kilkoma laty kobiety, które przekroczyły czterdzieści lat najzwyczajniej poważnie myślały o życiu na emeryturze, na całe szczęście dzisiaj jest lepiej. Zatem czterdziestolatki wreszcie dbają o własną prezencję. Oczywiście nie chodzi o to, że niegdyś nie było kobiet, które umiały zadbać o siebie w dojrzałym wieku, lecz prawda jest taka, iż dzisiaj owy trend jest bardziej dostrzegalny. A co tak naprawdę można powiedzieć Polce, która generalnie nie dba o siebie? Cóż, czas zadbać o siebie!

Rowerki treningowe

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”