bieganie

bieganie

W jaki sposób stać się atrakcyjną czterdziestolatką?

W naszym kraju, tak naprawdę na całym kontynencie, zauważyć nietrudno coraz większą ilość zadbanych kobiet po czterdziestce. Choć jeszcze przed kilkoma laty kobiety, które przekroczyły magiczną czterdziestkę najzwyczajniej poważnie myślały o emeryturze, na całe szczęście aktualnie jest dużo lepiej. Zatem czterdziestolatki wreszcie dbają o siebie. Oczywiście nie rozchodzi się o to, że kiedyś nie było pań, które dbały o siebie w dojrzałym wieku, ale fakty są takie, iż dzisiaj ten trend jest bardziej zauważalny. Co tak naprawdę można powiedzieć Polce, która raczej nie dba o własny wygląd? No cóż, czas zadbać o siebie!

W jaki sposób ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

Jak stać się fit czterdziestolatką?

W naszym kraju, tak naprawdę na całym Starym Kontynencie, zauważyć nietrudno coraz większą liczbę atrakcyjnie wyglądających kobiet po czterdziestym roku życia. Choć jeszcze przed kilkoma laty panie, które przekroczyły magiczną czterdziestkę po prostu na serio rozmyślały o emeryturze, na szczęście dzisiaj jest dużo lepiej. A więc czterdziestolatki wreszcie dbają o własną prezencję. Naturalnie nie chodzi o to, że kiedyś nie było kobiet, które dbały o siebie w dojrzalszym wieku, ale realia są takie, iż obecnie ten trend jest bardziej dostrzegalny. A co tak naprawdę można powiedzieć Polce, która generalnie nie dba o swój wygląd? Cóż, czas zadbać o siebie!

Rowerki treningowe

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”

Przygotowanie do triathlonu – czyli jak dbać o swój progres jak również wyróżnić się na tyle innych pasjonatów

Każda osoba uprawiająca sport zapewne ma świadomość, iż wszystkie postępy w określonej dziedzinie zdecydowanie motywują do dalszych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą takie dziedziny, jak pływanie, bieganie, jak i kolarstwo, a co za tym idzie wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi wcześniej poznać własne wszystkie możliwości i dokonać starań, aby jej kondycja była na właściwym poziomie.