Strona główna » Temat: "bieganie"

Przygotowanie do triathlonu – czyli jak dbać o swój progres jak również wyróżnić się na tyle innych pasjonatów

Każda osoba uprawiająca sport zapewne zdaje sobie sprawę, że wszystkie postępy w danej dziedzinie zdecydowanie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak i kolarstwo, a w związku z tym wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w triathlonie powinna najpierw poznać swoje wszystkie możliwości a także dokonać starań, aby jej wyniki były na właściwym poziomie.

W jaki sposób ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

W jaki sposób stać się atrakcyjną czterdziestolatką?

W Polsce, w sumie na całym kontynencie, zauważyć można coraz większą liczbę atrakcyjnie wyglądających pań po czterdziestce. Choć jeszcze przed kilkoma laty panie, które przekroczyły czterdzieści lat najzwyczajniej w świecie poważnie myślały o życiu na emeryturze, na szczęście obecnie jest dużo lepiej. Czyli czterdziestolatki nareszcie dbają o swój wygląd. Oczywiście nie rozchodzi się o to, że niegdyś nie było kobiet, które dbały o siebie w dojrzałym wieku, ale prawda jest taka, iż dzisiaj owy trend jest bardziej dostrzegalny. Co tak naprawdę można powiedzieć kobiecie, która generalnie nie dba o siebie? Cóż, czas zadbać o siebie!

Czynny wypoczynek. Ale na jaki się zdecydować?

Jak spędzić wolny czas? Aktywnie, oczywiście! Jest wiele sposobów na aktywne spędzenie czasu, że w końcu od nadmiaru możliwości już w zasadzie nie nie wiemy, na co się zdecydować.