Strona główna » Temat: "bieganie"

Jak stać się fit czterdziestolatką?

W Polsce, tak naprawdę na całym kontynencie, dostrzec nietrudno coraz większą ilość atrakcyjnie wyglądających pań po czterdziestce. Choć jeszcze kilka lat temu panie, które przekroczyły 40 lat najzwyczajniej na serio myślały o życiu na emeryturze, na szczęście aktualnie jest dużo lepiej. Zatem czterdziestolatki nareszcie dbają o własną prezencję. Naturalnie nie chodzi o to, że kiedyś nie było kobiet, które umiały zadbać o swoją prezencję w dojrzałym wieku, ale fakty są takie, iż aktualnie ten trend jest bardziej zauważalny. A co tak naprawdę można powiedzieć Polce, która generalnie nie dba o własny wygląd? Cóż, czas zadbać o siebie!

Rowerki treningowe

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To proste! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”

W jaki sposób stać się atrakcyjną czterdziestolatką?

W naszym kraju, tak naprawdę na całym Starym Kontynencie, dostrzec można coraz więcej zadbanych kobiet po czterdziestce. Choć jeszcze kilka lat temu panie, które przekroczyły czterdzieści lat najzwyczajniej w świecie poważnie myślały o przejściu na emeryturę, na szczęście aktualnie jest dużo lepiej. Czyli czterdziestolatki wreszcie dbają o swój wygląd. Naturalnie nie chodzi o to, że wcześniej nie było kobiet, które umiały zadbać o swoją prezencję w dojrzalszym wieku, lecz prawda jest taka, iż aktualnie ten trend jest o wiele bardziej dostrzegalny. Co można powiedzieć kobiecie, która generalnie nie dba o swój wygląd? Cóż, czas zadbać o siebie!

Przygotowanie do triathlonu – czyli jak dbać o swój progres jak również wyróżnić się na tyle innych pasjonatów

Każda osoba uprawiająca sport na pewno zdaje sobie sprawę, że wszelkie postępy w określonej dziedzinie niewątpliwie motywują do dalszych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak także kolarstwo, a w związku z tym wymagający regularnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie powinna dokładnie poznać własne wszelkie możliwości jak również dokonać starań, aby jej wyniki były na oczekiwanym poziomie.