Strona główna » Temat: "bilet"

Chcesz podróżować tanio? Bądź elastyczny

Wakacje trwają w najlepsze. Jedni z nas właśnie rozpakowują walizki, inni upragniony urlop mają wciąż przed sobą. Lecz w który zakątek świata wyruszyć? Zdecydować się na polskie wybrzeże, greckie wyspy czy cały czas nieodkrytą Albanię?

Jak dotrzeć do pięknej Holandii?

Nikt nie ma wątpliwości, iż Holandia jest krajem niezwykle ciekawym turystycznie. Każdego roku zwiedzają go tysiące podróżnych z naszego kraju. Mimo to w Holandii nie brakuje naszych rodaków, którzy wyjeżdżają do Holandii w poszukiwaniu zatrudnienia. Podróż do Holadnii jest dla wielu osób możliwością na znalezieni zatrudnienia. Polacy pracują w Holandii w wielu rozmaitych branżach. Wiele Polek wyjeżdża do Holandii w pogodni za pracą w charakterze opiekunek osób starszych.

Przewozy turystyczny ludzi. Tylko praktyczne newsy

Na pewno dużo osób ma już za sobą urlopowy wyjazd. Rodziny z dziećmi są zmuszone wyjeżdżać na wczasy w okresie letnim, gdyż już pierwszego września dzieci powracają do swoich szkół. A szkoda, wczasy we wrześniu to świetna sprawa. Po pierwsze, na znanych szlakach turystycznych nie napotkamy się już na tłumy. Poza tym, możemy mieć nadzieję na niższe ceny, niż w szczycie sezonu. Urok wrześniowych wyjazdów doceniająstudenci, którzy zazwyczaj właśnie w tym miesiącu jadą na zasłużony wypoczynek. Wrzesień obfituje w wyjątkowo piękne dni, kiedy w powietrzu czujemy już zmierzającą do nas wielkimi krokami jesień, ale słońce wciąż miło grzeje.

Opóźniony lot, prawa konsumenta a odszkodowanie – co warto wiedzieć w tym temacie?

Na upragnione wakacje w dalekich krajach oczekujemy nierzadko cały rok. Najczęściej do tych miejsc lecimy samolotem. Przygotowani na wyjazd, udajemy się na lotnisko. I tu pojawia się problem - wycofano nasz lot. Co wtedy? Jako klienci mamy możliwość złożyć pismo z reklamacją, jaka zapewni nam zwrot pieniędzy. Istnieje kilka przypadków, kiedy należy nam się rekompensata.