Strona główna » Temat: "bilety"

Bilety lotnicze za grosze

Rozwój ludzkości jest dziwny. Przez całe wieki człowiek chciał umieć latać jak ptak. Świadectwa tej fascynacji znajdują się w pięknym micie o śmierci Ikara. Głównym marzeniem genialnego wynalazcy z Włoch, Leonarda da Vinci, było zbudowanie maszyny do fruwania. Ale dopiero sto lat temu bracia Wright zaliczyli swój pionierski lot ich płóciennym samolotem. I od tej chwili wydarzenia zaczęły toczyć się prędko.

W jaki sposób samodzielnie wyjechać na zawody f1?

Wszyscy fani formuły marzą o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz kibicować z całych sił. Wyjazdy na formułę 1 nie często aranżowane są przez biura turystyczne i właśnie z tego względu mamy zamiar podpowiedzieć w jakiś sposób zaaranżować taki wyjazd samemu.

Europejscy mistrzowie na żywo

Dużo znawców sportowych zauważa, że LM posiada o wiele więcej zalet niż Euro i Mundial. Można to zauważyć przede wszystkim w mocnych sumach oglądalności rozgrywek Ligi Mistrzów. Sporo mówi też frekwencja na stadionach.

Atrakcyjne ceny przelotów

Podróżowanie samolotem dziś przeżywa swój rozkwit. Wszystko za przyczyną tego, że od kilku lat w naszym kraju swoją działalność prowadzą ekonomiczne linie lotnicze, które wyróżniają się małymi cenami biletów.

Wczasy w Azji – luksus czy realna opcja dla każdego?

Gdy marzymy by polecieć na godne uwagi wczasy o dowolnej porze roku i do tego w dobrej cenie, to nie ma lepszego miejsca od krajów azjatyckich. Państwa, które cieszą się ogromną renomą pośród turystów to Tajlandia i Sri Lanka. W każdym z nich jest coś niesamowitego i czarującego.