Strona główna » Temat: "Billboard"

Telebimy lub billboardy – jaka ze wskazanych form reklamy zewnętrznej jest najatrakcyjniejsza?

Właściciele firm mają dużo zadań, którym są zmuszeni stawić czoła, by z powodzeniem prowadzić swą działalność. Jednym z nich jest niewątpliwie promowanie produktów lub usług w sposób, jaki przywabi klientów. Istnieje niejedna forma promocji, a jedną z najbardziej popularnych jest reklama outdoorowa, zwana innymi słowami reklamą zewnętrzną. Dwie nade wszystko znane formy niniejszej reklamy to billboardy oraz telebimy. Jaka z nich będzie dla nas bardziej odpowiednia?

Z jakiego powodu billboardy cieszą się sporym zainteresowaniem koncernów?

Billboardy w Rudzie Śląskiej, to specjalne tablice promocyjne dużych wymiarów, które w Polsce na stałe wtopiły się w krajobraz wszystkich dużych miasteczek. Billboardy w Płocku raczej w najbliższych dekadach nie znikną z lokalnych bloków jak również dróg, albowiem wedle specjalistów od reklamy nadal są one skuteczną formą promocji i każda większa akcja reklamowa przeznacza na nie ogromną sumę

Jak się reklamować na billboardzie

Jest to przeważnie bardzo duża tablica afisz z reklamą. Forma nośnika zewnętrznego. Najczęściej pojawiają one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard często instalowany jest także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w formie elektronicznej, czyli ukazuje się w sieci, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.

Reklama zewnętrzna

Reklamy, które są skonstruowane w formie obrazków i słów, ludzkość zna już od wieków. Kiedy w zeszłym stuleciu naukowcy odsłonili rzymskie miasto Pompeje, które zostało zakryte przez popioły i spalone lawą z wybuchu Wezuwiusza, znaleźli tam plakaty reklamowe, przypominające dzisiejsze billboardy.

Innowacyjny marketing

Nikt chyba nie wątpi w to, że teraz bez dobrego marketingu niełatwo zdobyć sukces na rynku. Kwestia promowania jest od dekad przedmiotem badań rzesz akademików na całym globie. W Polsce znajdziesz wielu specjalistów w tej skomplikowanej dziedzinie.