Strona główna » Temat: "biurko"

Czyste biuro będzie dobrą wizytówką

Jeśli pracujemy w biurze, a w dodatku jeszcze przyjmujemy w nim kontrahentów, to z pewnością chcemy, by prezentowało się ono jak najwspanialej. Żeby nasi kontrahenci na pewno właściwie się w nim czuli, a co się z tym wiąże, żebyśmy my nie byli zawstydzeni dlatego, iż nasze biuro nie prezentuje się w taki sposób jak należy, czy jak wypada, a co się z tym łączy, że prezentuje się nieprofesjonalnie.

Wizytówki z profesjonalnych drukarni trafiają do organizerów kluczowych wspólników oraz rąk zwyczajnych obywateli

Najzwyklejsi członkowie społeczeństwa obchodzą się z wizytówkami identycznie jak i z folderami reklamowymi, czyli najczęściej biorą je jedynie po to, aby kilka minut wrzucić do kosza. Czasami wizytówki leżą latami w szufladzie biurka, lecz kiedy szukamy jednego określonego egzemplarza, to wówczas nie możemy zlokalizować tej jednej niewielkiej karteczki. Tymczasem w biznesie wizytówka bywa rzeczą prawie świętą, a wedle zasad savoir-vivre'u powinniśmy poświęcić każdej z nich choćby parę sekund uwagi w chwili, kiedy zostaje ona wręczona przez interlokutora. Nic zadziwiającego w tym, że biznesmeni troszczą się o to, by wizytówki prezentowały się profesjonalnie, a dodatkowo, by bileciki trzymać w stylowym organizerze.

Gdy nasza pociecha zaczyna edukację szkolną, czeka nas mnóstwo obowiązków

Dotychczas pomieszczenie naszego malucha pełnił dwie funkcje – sypialni i kącika do zabawy. Kiedy nasza pociecha ma rozpocząć naukę w szkole, w pokoju dziecka musi się w nim pojawić jeszcze na dobrze dopasowane biurko, odpowiednie krzesło oraz półki na trzymanie książek, zeszytów i przyborów szkolnych.