Strona główna » Temat: "biurko"

Wizytówki z profesjonalnych drukarni trafiają do organizerów kluczowych wspólników oraz rąk zwyczajnych obywateli

Najzwyklejsi obywatele obchodzą się z wizytówkami podobnie jak i z broszurami reklamowymi, czyli zazwyczaj biorą je jedynie po to, żeby kilka minut wyrzucić do śmietnika. Czasami wizytówki leżą tygodniami w szufladzie biurka, lecz jeśli szukamy jednego konkretnego egzemplarza, to wówczas nie jesteśmy w stanie znaleźć tej jednej niedużej karteczki. Z kolei w biznesie wizytówka jest rzeczą niemalże świętą, a wedle zasad savoir-vivre'u powinniśmy poświęcić każdej z nich choćby kilka sekund uwagi w chwili, kiedy zostaje ona wręczona przez rozmówcę. Nic dziwnego w tym, że przedsiębiorcy troszczą się o to, by wizytówki wyglądały profesjonalnie, a ponadto, by bileciki przechowywać w skórzanym organizerze.

Gdy nasza pociecha zaczyna edukację szkolną, czeka nas mnóstwo obowiązków

Do tej pory pomieszczenie naszego malucha pełnił dwie funkcje – miejsca do spania i miejsca do zabawy. Kiedy nasze dziecko ma pójść do szkoły, w pokoju dziecka musi się w nim znaleźć się jeszcze miejsce na wygodne biurko, właściwe krzesło oraz półki na przechowywanie podręczników, zeszytów ćwiczeń i przyborów szkolnych.

Czyste biuro będzie dobrą wizytówką

Jeżeli pracujemy w biurze, a w dodatku jeszcze obsługujemy w nim kontrahentów, to z pewnością chcemy, by przedstawiało się ono jak najlepiej. Aby nasi klienci naprawdę dobrze się w nim czuli, a co się z tym wiąże, żebyśmy my nie stali się zawstydzeni przez to, iż nasze biuro nie przedstawia się w taki sposób jak warto, czy jak wypada, a co się z tym łączy, że wygląda nieprofesjonalnie.