Strona główna » Temat: "biurko"

Gdy nasza pociecha zaczyna edukację szkolną, czeka nas mnóstwo obowiązków

Dotychczas pomieszczenie naszego malucha pełnił dwie funkcje – sypialni i kącika do zabawy. Kiedy nasza pociecha ma rozpocząć naukę w szkole, w pokoju dziecka musi się w nim pojawić jeszcze na dobrze dopasowane biurko, odpowiednie krzesło oraz półki na trzymanie książek, zeszytów i przyborów szkolnych.

Wizytówki z profesjonalnych drukarni trafiają do organizerów kluczowych wspólników oraz rąk zwyczajnych obywateli

Najzwyklejsi członkowie społeczeństwa obchodzą się z wizytówkami tak samo jak i z broszurami reklamowymi, czyli zazwyczaj biorą je tylko po to, żeby parę minut wrzucić do śmietnika. Czasem wizytówki leżą latami w szufladach biurka, lecz kiedy szukamy jednego określonego egzemplarza, to wtedy nie możemy znaleźć tej jednej niewielkiej karteczki. Natomiast w biznesie wizytówka staje się rzeczą niemal świętą, a według zasad savoir-vivre'u mamy poświęcić każdej z nich chociażby kilka sekund uwagi w momencie, gdy zostaje ona wręczona przez rozmówcę. Nic dziwnego w tym, że dyrektorzy troszczą się o to, żeby wizytówki wyglądały profesjonalnie, a poza tym, by bileciki trzymać w stylowym organizerze.

Czyste biuro będzie dobrą wizytówką

Jeżeli pracujemy w biurze, a w dodatku jeszcze obsługujemy w nim kontrahentów, to z pewnością chcemy, by przedstawiało się ono jak najlepiej. Aby nasi klienci naprawdę dobrze się w nim czuli, a co się z tym wiąże, żebyśmy my nie stali się zawstydzeni przez to, iż nasze biuro nie przedstawia się w taki sposób jak warto, czy jak wypada, a co się z tym łączy, że wygląda nieprofesjonalnie.