Strona główna » Klasa-str » czas wolny » Czy randki w ciemno są bezpieczne?

Czy randki w ciemno są bezpieczne?

Randki to temat często poruszany. Wiele osób je bardzo lubi, bez trudności spotyka się z nowymi osobami, lubi wspólnie spędzone momenty i cieszy się każdą chwilą.

Autor: Darwin Bell
Randki to temat rzeka. Część osób je bardzo lubi, z chęcią flirtuje, spotyka się z nowymi osobami, celebruje wspólnie spędzone chwile i cieszy się każdą chwilą. Wielu ludzi natomiast unika randek. Czują tremę, są zdenerwowani i robią wszystko, by jak najlepiej wypaść. Czasem niestety osiągają przeciwny efekt. Nieważne jak podchodzimy do randek, wszyscy mamy jakieś doświadczenia w tej kwestii.

Ludzie, którzy nie mają problemu z kontaktami, którzy nie obawiają się podejść do nieznajomej osoby i porozmawiać z pewnością preferują właśnie taki sposób nawiązywania nowych znajomości. Ale co z tymi wstydliwymi, zdenerwowanymi osobami, które na myśl o rozmowie z kimś obcym czują supeł w brzuchu i nie są w stanie wykrztusić słowa? Rozwiązaniem dla takich ludzi jest portal randkowy.

Naturalnie, ryzyko jest duże. Tak naprawdę właściwie} nigdy nie możemy mieć pewności, że człowiek po drugiej stronie monitora jest tym, za kogo się podaje. Nawet w najbezpieczniejszych, polecanych i moderowanych serwisach bywają ludzie, którzy będą podawali przekłamane informacje o sobie, niestety trzeba się z tym liczyć. Należy być ostrożnym . Ale zdecydowanie bardziej możliwe jest, że poznamy kogoś wartego uwagi. Prościej jest umówić się na żywo gdy już wymieniliśmy z drugą osobą kilka wiadomości. Randki przez internet są teraz jakimś remedium na nieśmiałość. Dobrze jest wykorzystywać możliwości internetu, ale trzeba robić to ostrożnie. A może uda się nam poznać naszą wielką miłość. Dzisiejsze długoletnie związki powstają w taki sposób coraz częściej.

Randki (zobacz speed dating katowice) w sieci na Sympatia.onet.pl

, , ,