Strona główna » Temat: "gaz"

Bezpieczeństwo na stacjach benzynowych?

Wydaje się, iż odpowiedź na takie pytanie jest zasadniczo łatwa. Wiele z nas za pewne powie, że starczy nie stosować tam otwartego ognia. Jednakże to stanowczo zbyt niewiele.

Sprężarki tłokowe

Sprężarki to grupa maszyn, które służą do zwiększania ciśnienia powietrza lub innych gazów. Z uwagi na mechanizm ich działania, można wyróżnić sprężarki wyporowe, do których należą sprężarki tłokowe i przepływowe (inaczej wirowe).

Wybór oraz zakup jachtu – ważne informacje

Marzeniem wielu osób jest posiadanie na własność jachtu, które niejednokrotnie może okazać się niemożliwym do spełnienia. Nie są to bowiem tanie luksusy, jednak jeśli już ktoś zdecyduje się na prywatny jacht, musi wcześniej rozważyć pewne sprawy, decydujących o wydatku sporej ilości gotówki na niesamowity luksus.

Sektor gazu w naszej ojczyźnie

Na rynku gazu ziemnego w Polsce można wydzielić następujące segmenty: eksploatowanie gazu ziemnego i produkcja gazu LNG, składowanie, przesył, rozprowadzanie, obrót.

Dostawcy gazu ziemnego – czyli, najwspanialsze kwoty przeznaczone dla domku oraz przeznaczone dla przedsiębiorstwa

Poszukujesz najlepszego dostawcy gazu ziemnego przeznaczonego dla własnego domu, albo własnej firmy? Zastanawiasz się, jak konkretnie sprawdzić kwoty wspomnianego gazu, po przełożeniu je na użytkowanie we napomkniętych domu lub wewnątrz przedsiębiorstwie? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś! W naszym dzisiejszym tekście poruszymy konkretnie ten temat i przybliżymy łatwy metodę do porównania owych kwot - wystarczy, że w dokładny sposób odczytasz nasz pisany dzisiaj artykuł!