Strona główna » Temat: "goście"

Niezapomniany ślub za granicą

Wesela w ostatnich latach to prężnie rozwijający się biznes, nie brakuje osób, które na zrealizowanie wymarzonego ślubu przeznaczą wszystkie swoje oszczędności. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest na pewno co raz bogatsze społeczeństwo, ale też oczekiwania rodziny, które rosną z roku na rok, z wesela na wesele ma być jeszcze lepiej. Bywa, że pary młode decydują się wziąć duży kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

Last Minute w Portugalii lub w Turcji – polecane atrakcje

Urlop letni lub też uwzględniający każdą inną część roku dobrze jest spędzić za granicą. Nie ma jednak potrzeby , by wyjeżdżać w daleką podróż. Są bowiem możliwości wspaniałego wypoczynku w krajach europejskich, i to wypoczynku zróżnicowanego, dobranego do indywidualnych potrzeb.

Ceremonia ślubna poza granicami kraju

Organizacja ślubów za granicą z roku na rok staje się coraz bardziej rozpowszechniona w naszym kraju. Jest to świetne połączenie ślubu z podróżą poślubną. Przeważnie wybieranymi miejscami przez młodych na ceremonię ślubną jest Cypr, Grecja lub Włochy. Te malownicze miejsca zapewniają przyszłej parze młodej śliczną pogodę, fantastyczne krajobrazy jak również na sto procent romantyczny ślub.

Po co nam profesjonalny fotograf na ślubie?

„W jakim celu mam wydawać fundusze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie robiła zdjęcia swoimi aparatami. Teraz to i za pomocą telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - stwierdził przyszły pan młody.

Planowanie wesela – w jaki sposób znaleźć idealną salę, w której urządzimy ślubne przyjęcie

Ślub stanowi wyjątkowy dzień w życiu każdej pary. Przybywają na niego przeróżni goście – zarówno rodzina, jak i najlepsi przyjaciele czy sąsiedzi – w tym celu, by wspólnie radować się miłością pary młodej. Jednakże zorganizowanie przyjęcia dla tak dużej grupy osób może być niezbyt łatwe. Najważniejszą kwestią staje się znalezienie idealnej sali weselnej – jak wybrać najlepszy lokal?