Strona główna » Temat: "goście"

Po co nam profesjonalny fotograf na ślubie?

„W jakim celu mam wydawać pieniądze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek czy większość gości i tak będzie miała ze sobą aparaty fotograficzne. Dzisiaj to i za pomocą telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - stwierdził przyszły pan młody.

Czy dojrzały facet powinien młócić w komputerowe gry?

Wziętość gier komputerowych regularnie rośnie. Grają nie wyłącznie dzieci, jednak również dorośli, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Gry stały się we współczesnych czasach jedną z najbardziej popularnych form rozrywki jak też spędzania wolnego czasu.

Niezapomniany ślub za granicą

Ostatnio można co raz częściej spotkać osoby, które na organizację swojego ślubu przeznaczają nawet roczne dochody. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest na pewno co raz bogatsze społeczeństwo, ale też oczekiwania rodziny, które rosną z roku na rok, z wesela na wesele ma być jeszcze lepiej. Bywa, że pary młode odważają się zaciągnąć niemały kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

Last Minute w Portugalii lub w Turcji – polecane atrakcje

Urlop letni lub też uwzględniający każdą inną część roku dobrze jest spędzić za granicą. Nie ma jednak potrzeby , by wyjeżdżać w daleką podróż. Są bowiem możliwości wspaniałego wypoczynku w krajach europejskich, i to wypoczynku zróżnicowanego, dobranego do indywidualnych potrzeb.

Ceremonia ślubna poza granicami kraju

Organizacja ślubów za granicą z roku na rok staje się coraz bardziej rozpowszechniona w naszym kraju. Jest to świetne połączenie ślubu z podróżą poślubną. Przeważnie wybieranymi miejscami przez młodych na ceremonię ślubną jest Cypr, Grecja lub Włochy. Te malownicze miejsca zapewniają przyszłej parze młodej śliczną pogodę, fantastyczne krajobrazy jak również na sto procent romantyczny ślub.