Strona główna » Klasa-str » podróże w przeszłość » Jakim sposobem nawiązać kontakt z zagranicznymi klientami

Jakim sposobem nawiązać kontakt z zagranicznymi klientami

Ekspansja Przedsiębiorstwa na rynki zagraniczne jest to skomplikowany jak też długookresowy proces.
Począwszy od dokonania badań na terenie danego kraju, poprzez stworzenie taktyki wejścia, a na realizacji kończąc.

certyfikacja gost

Autor: Rodrigo Foggiatto
Źródło: http://www.flickr.com
Poza eksportem czy polecamy stronę www.patronservice.pl/ zapraszamy:też franczyzą, to też nawiązywanie nowych biznesowych kontaktów jak też poszukiwanie dystrybutorów. Dla debiutującego przedsiębiorcy kluczową barierę może stanowić niewiedza w temacie kultury konkretnego kraju, jego potencjału ekonomicznego czy też brak odpowiednich kontaktów. W wielu przypadkach jest to też brak znajomości obcych języków. Niektóre państwa wymagają posiadania stosownych certyfikatów.
Maszyna produkcyjna

Autor: halfrain
Źródło: http://www.flickr.com
hasło

Autor: c.lucian
Źródło: http://www.flickr.com
Poświadczeniem potwierdzającym zgodność eksportowanych do Rosji artykułów albo też przeprowadzanych na jej obszarze usług z bieżącymi normami, jak również certyfikatem dobrowolnym muszą zainteresować się przedsiębiorcy, jacy rozwijają swoją działalność między innymi dzięki handlowym relacjom z Rosją. Wymogi formalne, którym powinni sprostać, niesłychanie dokładnie określają standardy jakościowe produktów a także usług wprowadzanych na rosyjski rynek. Trzeba pamiętać, że certyfikacja gost r ex (dostępna:: zobacz ofertę) jest lokalnym odpowiednikiem norm normatywizujących ocenę jakości wyrobów oraz usług w pozostałych krajach. Efektywne wysyłanie produktów do Rosji czy też na Ukrainę przez polskich biznesmenów, wymaga posiadania właściwego certyfikatu.

Procedura uzyskania takiego dokumentu jest długofalowa a także kosztowna. Jednak, by być skutecznym w handlu ze wschodem a także czuć się pewnie na tamtejszych rynkach, posiadanie certyfikatu jest niezbędne.
, , ,