Strona główna » Temat: "odzież"

W przypadku, jeśli planujesz urlop na obozie w lesie lub w górach, musisz się do tego odpowiednio przygotować

Coraz więcej ludzi decyduje się spędzać czas na świeżym powietrzu, organizując sobie wypoczynek. Biorą udział w licznych obozach i zlotach, na których spotykają się fascynaci rozrywek outdoorowych. Powinno się pomyśleć o tym, że do podobnych spotkań oraz wypraw należy się właściwie przygotować, w równym stopniu pod kątem odzieży, jak również wyposażenia. Wszystko co w tego rodzaju sytuacjach okazuje się konieczne, znajdziemy w sklepach z militariami, jak także w niektórych sklepikach sportowych.

Odzież moro często jest mocno przydatna!

Odpowiednia odzież to niewątpliwie absolutna podstawa. Jednakowoż nie chodzi wyłącznie o to by we wszystkich przypadkach elegancko wyglądać oraz czuć się wygodnie. Również istotne jest to by ubrania tak jakby pomagały nam w funkcjonowaniu. Czyli jeśli uprawiamy survival, w żadnym razie nie powinniśmy łazić w zwykłych ubraniach! Oczywiście przymusu nie ma, lecz realia są takie, że mimo wszystko odzież taktyczna jest dużo bardziej odpowiednia.

Co trzeba kupić na górską wycieczkę

Przygotowanie na eskapadę górską jest bardzo znaczące - chwiejna i kapryśna pogoda, nagłe obniżenie temperatury w górach są nierzadkie. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się groźnie skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to mus, porządne plecaki górskie i odzież to druga rzecz.

Wiosenne porządki w szafie

Lato już się zbliża, a tym samym sporo okazji i wydarzeń, podczas których pragniemy wyglądać elegancko i nietuzinkowo.

Sztuka prania – rady

Poprawne pranie konfekcji, pomimo iż wpisuje się w naszą powszednią rutynę, jest nie byle sztuką. Z uwagi na powtarzalną naturę tejże pracy, czasem zapominamy o istotnych szczegółach, mogących zoptymalizować pranie tkanin na każdym z etapów, począwszy od segregowania, a skończywszy na prawidłowej konserwacji pralki. Poniżej porady, których stosowanie pomoże opanować sztukę prania do perfekcji.