Strona główna » Temat: "ogrzewanie"

Bajeczna zabawa pod Tatrami

Idealny moment, aby znaleźć i zarezerwować sobie dobre miejsce na bal sylwestrowy. Miesiąc przed Nowym Rokiem może już być za późno, by trafić na wolne noclegi w najczęściej wybieranych miejscach w kraju.

Rozmyślania w kolejce do CPN-u – w jaki sposób wynalazki ulepszają rzeczywistość?

W naszym otoczeniu znajduje się wiele obiektów do których jesteśmy tak przyzwyczajeni, iż z reguły ich nie zauważamy. Po prostu ich używamy, bez głębszego zastanowienia się. I co śmieszne, większość z nas uważa, że te rzeczy istnieją od zawsze. Nierzadko nawet nie zdajemy sobie sprawy, kto odpowiedzialny jest za taki wymysł. Z reguły są to proste [narzędzia, nie zaopatrzone w migające diody, nie wydające brzmień i nie porażające barwami, a mimo to takie proste rozwiązania śmiało możemy nazwać rewolucyjnymi.

Jakim sposobem działa inteligentny budynek

System inteligentnego domku staje się miarą nowoczesności a także prestiżu. Inteligentny budynek przejmuje kontrolę nad instalacją elektryczną, wentylacyjną, wyręczając tym samym domowników.


Czym jest inteligentny budynek? Jest to budynek wyposażony w system sterujący różnymi jego funkcjami.

Praktyczny kominek we wnętrzu

Wielu ludzi chciałoby mieć w swoim domu kominek. Kominki przez bardzo długi czas były modne i chociaż bum na kominki nie jest tak widoczny to nadal bardzo wiele osób chce mieć kominek w swoim domu. Właściwie dobrany do konkretnego miejsca kominek będzie idealnym uzupełnieniem fajnie zaaranżowanego wnętrza. Kominki bywają tylko elementem dekoracyjnym, ale są też wykorzystywane w jako ogrzewanie.