Strona główna » Temat: "ogrzewanie"

Bajeczna zabawa pod Tatrami

Najwyższy czas, aby odszukać i zamówić sobie interesujące miejsce na bal sylwestrowy. Miesiąc przed Sylwestrem może już okazać się za późno, by namierzyć dostępne noclegi w najczęściej wybieranych miejscach w Polsce.

Praktyczny kominek we wnętrzu

Wielu ludzi chciałoby mieć w swoim domu kominek. Kominki przez spory kawałek czasu były modne i mimo, że teraz cały ten bum na kominki nie jest tak widoczny to nadal ludzie są zainteresowani zamontowaniem kominka u siebie w domostwach. Odpowiednio dobrany do konkretnego miejsca kominek świetnie dopełni wnętrze. Kominki mogą być jedynie elementem dekoracyjnym, ale mogą też być wykorzystywane w jako ogrzewanie.

Gdzie jest obecnie wykorzystywane szkło, podstawowe odmiany tego cieszą się ogromną popularnością materiału

Jednym z najdawniej używanych przez człowieka materiałów jest szkło. Ludzie mają z nim do czynienia już od tysięcy lat, w przyrodzie szło można było znaleźć w miejscach gdzie uderzały pioruny czy w pobliżu wulkanów. W końcu nauczyli się je wytwarzać, a setki lat doskonalenia techniki dało to, co obecnie mamy, czyli kilkadziesiąt odmian i rodzajów szkła. Najbardziej popularne i najchętniej używane jest zwykłe szkło okienne. Jest ono tanie, zapewnia odpowiednie termiczne i wytrzymałościowe materiały, i jest najważniejszym materiałem stosowanym właśnie przy produkcji okien.

Jakim sposobem działa inteligentny budynek

System inteligentnego budynku staje się wyznacznikiem nowoczesności i prestiżu. Inteligentny dom przejmuje kontrolę nad armaturą grzewczą, wentylacyjną, wyręczając tym samym lokatorów.


Co to jest inteligentny budynek? Jest to obiekt wyekwipowany w system kierujący rozmaITymi jego funkcjami.