plaże

plaże

Warto udać się na Wschód

Wschodnie rejony naszego kontynentu są ciągle słabiutko zwiedzane przez Polaków. Tysiące naszych turystów latem udaje się na egipskie i marokańskie plaże, jedynie niewielka garstka wielbicieli wschodnich kultur decyduje się na wyprawę do Rosji i innych okolicznych krajów. To wielki błąd.

Wakacje w niesamowitych miejscach

Wakacje to miły czas, który warto przeznaczyć na wypoczynek, a także na wyjątkowe doświadczenia. To oczywiste, że po roku wyczerpującej roboty każdy myśli tylko o wylegiwaniu na gorącej plaży, spożywając z rozkoszą lodowatego drinka. Tak właśnie planuje wielu mieszkańców Polski, którzy co roku gremialnie jadą na wakacje do ciepłych państw, takich jak np. Egipt. Można powiedzieć, że są to bardzo ograne kierunki wycieczek, które na dodatek nie gwarantują wielu ciekawych wrażeń.

Urlop w Hiszpanii i Włoszech – zwiedzaj i wybierz się na narty

Urlop wakacyjny lub też obejmujący każdy inny okres roku dobrze jest spędzić za granicą. Nie ma jednak potrzeby , by udawać się w daleką podróż. Istnieją bowiem opcje atrakcyjnego wypoczynku w krajach europejskich, i to wypoczynku zróżnicowanego, dobranego do indywidualnych upodobań. Jedni wolą aktywne metody wypoczynku; dla nich odpowiednie są narty we Włoszech.

Lecimy z Wrocławia na Jamajkę – garść wskazówek

Błękitne morze, rozległe plaże z drobnym, złocistym piachem, obłędnie zielone rośliny oraz 100-procentowa swoboda – tak w skrócie opisać można cenioną przez turystów z całego świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka na pewno nierzadko stanowi cel upragnionej wycieczki

Najlepsze oferty wakacji w gorących krajach

Pomysły na wakacje należy wybierać z rozsądkiem, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto nastawić się dziś na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co ciekawsze oferty agencji turystycznych, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją.

Spokojny urlop w Gąskach

Gąski to wieś turystyczna mieszcząca się na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, dlatego też decydując się na to miejsce na urlop nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w ustronnej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to następny plus dla wczasowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą ilością lokali i dyskotek.

Wygodny nocleg w polskich miastach

W Polsce istnieje dużo miast, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta bierze się z rozmaitych czynników. Mogą to być na przykład różnorodne zabytki architektury, których uroda przyciąga turystów. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo obecność wód termalnych czy mineralnych. W takiej sytuacji turyści odwiedzający dane miasto jeżdżą tam na urlopy sanatoryjne.

Sposoby na wakacje w Europie – plaża czy góry?

Istnieje dużo metod na odpoczynek. Sposoby te są często uzależnione od indywidualnego gustu, ale także od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości osób słowo urlop przywodzi na myśl jedynie letnie wakacje. Wybierają oni najczęściej odpoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepły klimat i blisko do morza.

Last Minute w Portugalii lub w Turcji – polecane atrakcje

Urlop wakacyjny albo uwzględniający każdą inną część roku warto spędzić poza granicami kraju. Nie ma jednak potrzeby , by udawać się w daleką podróż. Istnieją bowiem opcje udanego wypoczynku w krajach europejskich, i to wypoczynku zróżnicowanego, dopasowanego do indywidualnych upodobań.

W końcu doczekaliśmy się lata. Dokąd pojechać na wczasy?

Nareszcie doczekaliśmy się lata. O pogodnych dniach marzyliśmy już od tak dawna. Zima w tym roku wyjątkowo dała się nam we znaki. W zimowe, mroźne popołudnia umilaliśmy sobie czas, oglądając radosne fotografie z zeszłorocznego urlopu. Z kolei w pracy, gdy tylko kierownik nie patrzył, wertowaliśmy foldery biur podróży poszukując najlepszych turnusów.

Dokąd pojechać na wakacje w tym roku?

Praca w sezonie wiosenno- letnim to istna udręka. Jak można się skupić na codziennych zajęciach, gdy na dworze panuje taka słoneczna aura? Ale kiedy tylko wyłapiemy możliwość, odcinamy się od naszych problemów i marzymy o urlopie w tym roku. Wielu z nas ma skryte w głębokiej szufladce kolorowe foldery biur podróży i gdy nikt nas nie obserwuje, z energią je studiujemy, wyszukując atrakcyjnych ofert na wczasy.

Czy warto wybrać się na Wschód?

Wschodnie obszary naszego kontynentu są ciągle słabiutko eksplorowane przez rodaków. Masy naszych turystów latem wyrusza na egipskie i tunezyjskie plaże, tylko mała garstka wielbicieli wschodnich cywilizacji wybiera wyprawę do Rosji i innych okolicznych krajów. To olbrzymi błąd.