plaże

plaże

Do jakiego kraju wybrać się na wczasy w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to prawdziwa męka. Jak tu się bowiem skupić na zawodowych zajęciach, kiedy za oknem jest taka cudowna aura? Ale kiedy tylko wyłapiemy możliwość, odrywamy się od naszych problemów i myślimy o urlopie w tym roku. Wielu z nas ma ukryte w najgłębszej szufladce kolorowe foldery agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie obserwuje, z zapałem je wertujemy, wyszukując atrakcyjnych ofert na wczasy.

Jakie miejsca można polecić na urlop podczas naszych zimowych miesięcy

Szukając inspiracji na wakacyjny wyjazd coraz większe grono ludzi kieruje się w stronę egzotycznych krajów. Wynika to z paru rzeczy. Przede wszystkim ludzie zaczynają więcej zarabiać, a tym samym mają możliwość pojechania gdzieś dalej. Oprócz tego turystyczne propozycje wielu krajów są zimową porą, kiedy w naszej części świata panują po prostu mrozy. A w krajach azjatyckich czy afrykańskich w tym okresie świeci słońce i są doskonałe warunki do wypoczynku.

Warto udać się na Wschód

Wschodnie rejony naszego kontynentu są ciągle słabiutko zwiedzane przez Polaków. Tysiące naszych turystów latem udaje się na egipskie i marokańskie plaże, jedynie niewielka garstka wielbicieli wschodnich kultur decyduje się na wyprawę do Rosji i innych okolicznych krajów. To wielki błąd.

Wakacje w niesamowitych miejscach

Wakacje to miły czas, który warto przeznaczyć na wypoczynek, a także na wyjątkowe doświadczenia. To oczywiste, że po roku wyczerpującej roboty każdy myśli tylko o wylegiwaniu na gorącej plaży, spożywając z rozkoszą lodowatego drinka. Tak właśnie planuje wielu mieszkańców Polski, którzy co roku gremialnie jadą na wakacje do ciepłych państw, takich jak np. Egipt. Można powiedzieć, że są to bardzo ograne kierunki wycieczek, które na dodatek nie gwarantują wielu ciekawych wrażeń.

Urlop w Hiszpanii i Włoszech – zwiedzaj i wybierz się na narty

Urlop wakacyjny lub też obejmujący każdy inny okres roku dobrze jest spędzić za granicą. Nie ma jednak potrzeby , by udawać się w daleką podróż. Istnieją bowiem opcje atrakcyjnego wypoczynku w krajach europejskich, i to wypoczynku zróżnicowanego, dobranego do indywidualnych upodobań. Jedni wolą aktywne metody wypoczynku; dla nich odpowiednie są narty we Włoszech.

Jastarnia – doskonały pomysł na urlop 2014

Jastarnia to znane kąpielisko, kurort nadmorski i port morski leżący w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Zasadniczymi atutami Juraty są bardzo ładne i piaszczyste plaże, zdrowe, przesycone jodem powietrze i dobre warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Piękna tej miejscowości dodają bardzo ładne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz cudowna kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Sprawdź zalety pobytu w Kołobrzegu

Podczas długich zimowych dni marzyliśmy o cudownych wczasach. Wyobrażaliśmy sobie beztroskie dni na gorącej plaży i szalone zabawy w ciepłym morzu. W tym roku zima była zbyt długa i z radością powitaliśmy wiosnę. A wraz z nią cieplejsze dni. Okres urlopowy już za pasem, należy więc zorganizować już jakieś wczasy.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze planów na tegoroczne wyjazdy. Pragniesz zobaczyć oryginalne miejsce w ciepłych krajach – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę na Filipiny.

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje. Człowiek już myślami jest na letnim odpoczynku. Aura sprzyja refleksji na temat interesujących wycieczek. Centra turystyki i rekreacji mają dużo pracy. Wiele z nich ogłasza się w tym sezonie z hasłem: Filipiny wycieczki.

Ustronie Morskie – miejscowość na wymarzone wakacje

Ustronie Morskie to letnisko nadmorskie położone trzynaście kilometrów na wschód od Kołobrzegu. Miasteczko położone jest nadzwyczaj malowniczo – jego zabudowa rozpościerają się na przestrzeni 3,5 km, wzdłuż linii klifu, który pochyło mknie ku piaszczystej i szerokiej plaży. W przeszłości przeciętna osada rybacka w dzisiejszych czasach jest kurortem, do którego aby spędzić wakacje nad Bałtykiem przybywa kilka tysięcy turystów.

Lecimy z Wrocławia na Jamajkę – garść wskazówek

Błękitne morze, rozległe plaże z drobnym, złocistym piachem, obłędnie zielone rośliny oraz 100-procentowa swoboda – tak w skrócie opisać można cenioną przez turystów z całego świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka na pewno nierzadko stanowi cel upragnionej wycieczki

Najlepsze oferty wakacji w gorących krajach

Pomysły na wakacje należy wybierać z rozsądkiem, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto nastawić się dziś na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co ciekawsze oferty agencji turystycznych, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją.

Spokojny urlop w Gąskach

Gąski to wieś turystyczna mieszcząca się na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Należy do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, dlatego też decydując się na to miejsce na urlop nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w ustronnej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to następny plus dla wczasowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą ilością lokali i dyskotek.

Wygodny nocleg w polskich miastach

W Polsce istnieje dużo miast, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta bierze się z rozmaitych czynników. Mogą to być na przykład różnorodne zabytki architektury, których uroda przyciąga turystów. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo obecność wód termalnych czy mineralnych. W takiej sytuacji turyści odwiedzający dane miasto jeżdżą tam na urlopy sanatoryjne.