Strona główna » Klasa-str » podróże w przeszłość » Prowadzisz mnóstwo spotkań lub konferencji? Zacznij współpracę z drukarnią cyfrową!

Prowadzisz mnóstwo spotkań lub konferencji? Zacznij współpracę z drukarnią cyfrową!

W dzisiejszych czasach praktycznie w każdej firmie niemal każdego dnia wytwarza się niezliczone ilości papierów. Nie inaczej bez wątpienia jest także i w Twojej firmie – a jeśli zajmujesz się na przykład organizacją szkoleń, wówczas niewątpliwie wydajesz krocie na druk wszystkich niezbędnych materiałów. Sprawdź dzisiaj, czy i w jaki konkretnie sposób możesz zaoszczędzić na drukowaniu różnego rodzaju materiałów szkoleniowych.

Negocjuj umowę z drukarnią
drukarnia

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli do tej pory drukowałeś materiały na własnej drukarce, zdecydowanie nie był to dobry pomysł. Materiały szkoleniowe zazwyczaj drukuje się w naprawdę wielkiej liczbie egzemplarzy, więc bez wątpliwości lepszym miejscem do tego będzie po prostu drukarnia – dodatkowe info. W dzisiejszych czasach druk cyfrowy kosztuje naprawdę niedużo, a jeśli na dodatek złożysz duże zamówienie na druk wielkiej ilości materiałów, wówczas zdecydowanie będziesz mógł wynegocjować jakąś zniżkę.
Jak konkretnie się do tego zabrać?
sąd

Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Na początek musisz przygotować wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe. Jeżeli za jednym zamachem wydrukujesz wszelkie materiały na kolejne szkolenia, wówczas niewątpliwie druk cyfrowy nie będzie kosztował Cię wiele, zobacz http://www.szarotka-studio.pl/kategoria/broszury-katalogi-ksiazki-instrukcje-obslugi|http://www.szarotka-studio.pl/produkt – (zweryfikuj u źródła) -/magnes-z-nadrukiem”>http://www.szarotka-studio.pl/produkt/magnes-z-nadrukiem|http://www.szarotka-studio.pl/produkt/plyta-ctp”>http://www.szarotka-studio.pl/produkt/plyta-ctp|http://www.szarotka-studio.pl/produkt/wizytowki-2″>http://www.szarotka-studio.pl/produkt/wizytowki-2|http://www.szarotka-studio.pl/produkt/sitodruk”>http://www.szarotka-studio.pl/produkt/sitodruk|http://www.szarotka-studio.pl/produkt (karta techniczna produktu)/papier-firmowy”>http://www.szarotka-studio.pl/produkt/papier-firmowy|http://www.szarotka-studio.pl/produkt/PlakatyA3″>http://www.szarotka-studio.pl/produkt/PlakatyA3|http://www.szarotka-studio.pl/produkt/ulotka”>http://www.szarotka-studio.pl/produkt/ulotka|http://www.szarotka-studio.pl/informacja/24/historia”>http://www.szarotka-studio.pl/informacja/24/historia|http://www.szarotka-studio.pl/kontakt/”>http://www.szarotka-studio.pl/kontakt/|http://www.szarotka-studio.pl/informacja/27/materialy-szkoleniowe”>http://www.szarotka-studio.pl/informacja/27/materialy-szkoleniowe}. Lepiej jest bez wątpliwości drukować przykładowo raz na pół roku wszystkie niezbędne materiały na zapas niż drukować ich po trochu. Każda drukarnia z pewnością doceni takie duże zamówienie.
Porównaj oferty!

Zanim zawrzesz umowę z konkretną drukarnią, porozmawiaj także z właścicielami innych. To bez wątpliwości pozwoli Ci negocjować najlepszą cenę.
, ,