Strona główna » Klasa-str » przygoda » Urlop w Hiszpanii i Włoszech – zwiedzaj i wybierz się na narty

Urlop w Hiszpanii i Włoszech – zwiedzaj i wybierz się na narty

Urlop letni lub też obejmujący każdą inną część roku dobrze jest spędzić poza granicami kraju. Nie jest jednak konieczne , by wyjeżdżać w daleką podróż. Są bowiem możliwości ciekawego wypoczynku w Europie, i to wypoczynku urozmaiconego, dopasowanego do indywidualnych upodobań. Jedni wybierają aktywne metody spędzania czasu wolnego; dla tych osób odpowiednie mogą być narty we Włoszech.

Inni wybierają raczej bierne spędzanie czasu wolnego. W przypadku tych drugich korzystną propozycją są ciepłe plaże i pływanie w morzu. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na kontynencie pod względem wakacyjnego wypoczynku jest położony na Morzu Śródziemnym archipelag wysp Balearów. Oferty typu „last minute Majorka” cieszą się dużym zainteresowaniem, podobnie jak wypoczynek na pozostałych wyspach. Zarówno Włochy, jak i Hiszpania to państwa oferujące szerokie możliwości w temacie wypoczynku. To, co zachęca gości z Polski to nierzadko wyższe temperatury. Sprawdź propozycję wakacji w Hiszpanii – szczegóły na stronie.

Dla zwolenników nart

narty

Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com

Miłośnicy dyscyplin zimowych nie muszą udawać się na zatłoczone polskie stoki, by móc rozkoszować się wolnym czasem. W Polsce niejednokrotnie zdarza się, że stoki nie są odpowiednio naśnieżone i są tam złe warunki do jazdy. Z drugiej strony dla osób, które dopiero zaczynają jazdę na nartach, niepotrzebne są strome trasy zagraniczne. Wytaczający może okazać się mały stok na uboczu, o niezbyt dużym nachyleniu, na którym można trenować stopniowo swoje umiejętności. Pod hasłem „narty Włochy” znaleźć można w większości przypadków oferty dla pewnie czujących się narciarzy, posiadających już kilkuletnie doświadczenie. Wypoczynek w zagranicznych kurortach często niestety powiązany jest z dużymi kosztami. Nie zawsze narciarzy z Polski stać na (http://apartamentyzabcia.pl/cennik/) typu „narty w Trentino”. Z drugiej strony oferty tego typu bywają bardzo korzystne, gdyż można napotkać dobrą promocję – warto sprawdzić.

Dla zwiedzających

Barcelona, Hiszpania

Autor: Bogdan Seredyak
Źródło: http://www.flickr.com

Hiszpania i Włochy to nie tylko piękne i urokliwe plaże. Są to również kraje o bogatym dorobku w zakresie kultury. Każdy z nich posiada interesującą historię, której pozostałości można odnaleźć w różnorodnych zabytkach. „apartamenty Hiszpania” to fraza, która pozwoli na rozeznanie się w ofertach dotyczących apartamentów, zarówno do wynajęcia, jak i do kupienia. Natomiast dla osób, które udadzą się do Barcelony, by tam podziwiać piękne widoki i cuda architektury, przeznaczone są raczej pomysły w rodzaju „noclegi Barcelona”. Oferty tego typu są urozmaicone, tak samo jak koszty, gdyż dotyczą rozmaitych miejsc, w których jest możliwość noclegu.

, , , , ,